Akcia čoskoro končí

Výsledok môjho testovania zubnej pasty Max White One Optic

Zdieľať:

Pred tromi týždňami som začala veľký test! Začalo to tak, že som chcela biele zuby. Premýšľala som nad bielením, rôznymi domácimi receptami na biele zuby, až som sa dostala ku zubnej paste Max White One Optic od Colgate…

Prečo som sa rozhodla testovať zubnú pastu Max White One Optic?

Zubná pasta Max White One Optic zaručovala belší a žiarivejší úsmev hneď po prvom použití, vďaka tomu, že obsahuje rozjasňujúce častice, ktoré odrážajú svetlo. Z toho, čo som sa o nej dozvedela som usúdila, že funguje ako rozjasňovač pri líčení – ten tiež obsahuje množstvo svetlo odrážajúcich čiastočiek, vďaka čomu sa potom krásne leskne a rozjasní tvár. Takže, rozjasňujúce častice v zubnej paste Max White One Optic vytvárajú modrú penu a to je dôvod, prečo sú vraj zuby ihneď belšie. Pri dlhodobom používaní zaručujú dlhodobý výsledok, ktorý vydrží. A preto som sa rozhodla ju testovať

Ku zubnej paste som našla aj skvelý doplnok – Ústnu vodu Max White One, ktorá predchádza vzniku zubných škvŕn na zubnej sklovine. Sľubuje, že pri pravidelnom používaní budú zuby belšie a žiarivejšie.

Pozri si: Chcem mať biele a žiarivé zuby: Veľký test zubnej pasty Max White One Optic od Colgate

Ako prebiehalo testovanie

Moje testovanie prebiehalo tak, že som pravidelne – ráno a večer – používala zubnú pastu Max White One Optic a ústnu vodu Max White One od Colgate. Zubnú pastu som si  obľúbila už po prvom použití, lebo naozaj hneď fungovala. Moje zuby boli ihneď žiarivejšie. A tak som ju s radosťou používala tri týždne. Keďže má menšie balenie, bola som prekvapená, že som z nej minula menej ako polovičku. Skutočne stačí málo na to, aby zuby vyčistila. A ako som testovala ústnu vodu? Priznám sa, že predtým som ústnu vodu až tak pravidelne nepoužívala. Teraz som si zvykla vypláchnuť ústa ústnou vodou hneď po umytí zubov. A je to super, lebo ústna voda Max White One Optic je príjemná, neštípe a neobsahuje alkohol. Mám z nej svieži dych a príjemný pocit v ústach.

Pozri si: Získaj žiarivý úsmev bleskovo rýchlo: 3-krokový postup 

Výsledok testovania

Ak si videla prvé video, tak si určite zachytila, že som si odfotila úsmev pred testovaním. A teraz, na záver testovania, som si úsmev odfotila znova. Tak si pozri video:

SÚŤAŽ!

A je tu súťaž, ktorú som spomínala v predchádzajúcich videách. Keďže moje testovanie dopadlo na výbornú, tak chceme aby si si mohla zubnú pastu Max White One Optic a ústnu vodu Max White One  vyskúšať aj ty. Stačí ak sa zapojíš do súťaže! Výherkyne budú až tri, lebo súťažíme o 3 sady (jedna sada obsahuje zubnú pastu Max White One Optic a ústnu vodu Max White One Optic). Do súťaže sa zapojíš, keď odpovieš na súťažnú otázku.

Súťažná otázka:

Akej značky, je zubná pasta a ústna voda, ktorú som 3-týždne testovala?

Na súťažnú otázku odpovedaj do komentáru pod článok.

Pravidlá súťaže:

  • do súťaže sa zapojíš správnou odpoveďou na súťažnú otázku
  • súťaž trvá do 20.07.2015
  • výherkyne vyberieme náhodne

Súťaž skončila. Výherkyne sú:

Radovana Gatialová

Iveta Kľúčiková

Veronika Janočková

Gratulujeme!

Zdieľať: