Ako sa správne nalíčiť, aby ste vyzerali skvele

Ako sa správne nalíčiť
Obsah článku

Líčenie je súčasťou života väčšiny žien. Niektoré z nás jednoducho baví a iné ho berú ako nutnosť. V každom prípade všetky chceme jedno – vyzerať, čo najlepšie. A to docielime len bezchybným líčením. V nasledujúcom videu vám ukážem ako sa správne nalíčiť, aby ste nerobili zbytočné chyby. Pretože ak zvolíme pri líčení nesprávne produkty a postupy, tak môžme nášmu vzhľadu viac uškodiť ako pomôcť.

Vo videu vám ukážem jednoduché líčenie do práce alebo do školy. Zároveň vám vysvetlím ako správne postupovať. Upozorním vás na chyby, ktoré možno robíte a ani si ich neuvedomujete.

VIDEO: Ako sa správne nalíčiť

Pozrite si aj video: 7 pravidiel jemného denného líčenia

Ak chcete líčenie posunúť o level vyššie odporúčam vám prejsť mojim jedinečným Online kurzom sebalíčenia. Urobilo tak už viac ako 2 000 žien. Učím ako spoznať svoju tvár, ako si vybrať vhodné produkty a ako si vytvoriť líčenie na mieru. Spolu 4 hodiny a 23 lekcií, ktoré sleduješ v pohodlí domova a môžeš sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Verím, že vám video pomohlo a naučili ste sa niečo nové. Odporúčam vám aj článok o najčastejších chybách pri líčení, ktorý spracoval portál Supervizaz.sk