Akcia čoskoro končí

Vitaj v Akadémii Krásy

Od roku 2013 sme na ceste pomáhania ženám objavovať ich najlepšiu verziu seba samej. Naše cesty začali blogmi a videami s cieľom inšpirovať ženy byť krajšími a zdravšími. Postupne sme sa rozrástli a v roku 2014 sme s hrdosťou prijali ocenenie Bloger roka v kategórii Krása a životný štýl.

Rok 2015 bol prelomový, keď sme uviedli náš prvý online program zameraný na sebalíčenie, ktorý už pomohol viac ako 10 000 ženám. Naša snaha o poskytovanie hodnotného obsahu pokračovala a v roku 2016 sme prekročili hranicu 200 videí na našom YouTube kanáli.

S odhodlaním stať sa najväčšou online platformou pre ženy, ktoré milujú sebarozvoj sme v roku 2017 spustili Členstvo, poskytujúce prístup ku všetkým online programom. Naše snaženie neustále rastie a každým rokom pridávame nové programy a výzvy.

Naša filozofia je jednoduchá: Dodávame výsledky a kvalitnejší život, milujeme nové výzvy a dobrodružstvá, uznávame vyváženosť a máme rady nezávislosť.

Náš príbeh a slovo krása

Krása je viac než len povrchný aspekt – je to o sebavedomí a zdraví. Naša Akadémia Krásy je miestom, kde ženy nielen získavajú vedomosti o kráse, ale aj aplikujú rady do života a tým si ho skvalitňujú. Našimi online programami sa sústreďujeme na tri hlavné ingrediencie šťastia ženy: zdravie, krása a sebavedomie.

Naša história

Naša cesta bola plná míľnikov:

  • V roku 2013 sme začali s blogmi a videami.
  • V roku 2014 sme presiahli 5 miliónov prečítaní našich článkov.
  • V roku 2015 sme zvíťazili v súťaži Bloger roka.
  • V roku 2016 sme vytvorili náš prvý online program.
  • Od roku 2017 až do dnes neustále rozširujeme naše video obsahy a programy.

Naša komunita

Sme hrdí a zároveň vďační, že máme už viac ako 3000 aktívnych členiek.

Spoznajte náš tím

Naša Akadémia je domovom pre vášnivých profesionálov z rôznych oblastí. Od spoluzakladateľky Danky, cez Simu, ktorá sa zameriava na PR a influencer marketing, až po Viktóriu v oblasti perfektnej fotografie. Každý člen nášho tímu je neoddeliteľnou súčasťou nášho úspechu.