Akcia čoskoro končí

Tipy na líčenie pre blondínky + video

Zdieľať:

Líčenie sa neprispôsobuje iba podtónu pleti ale aj farbe vlasov. V tomto článku sa pozrieme špeciálne na líčenie pre blondínky. Svetlé vlasy s kombinácii so svetlou pokožkou nevytvárajú silný kontrast a práve preto sa niekedy blondínky môžu cítiť ako šedé myšky. Líčenie je skvelý spôsob ako to zmeniť. Je však dobré vedieť, ako sa správne nalíčiť ku jednodtlivým blond odtieňom.

3 základné tipy pre prirodzené blondínky

1. Maskara je základ

Jeden z najlepších trikov, ako zvýrazniť prirodzenú blondínku je riasenka. Svetlé riasy sa po použití maskary zafarbia – oči sa otvoria a rozžiaria celú tvár.

Ak chceš vedieť ako správne použiť riasenku, tak si o tom prečitaj: Ako používať riasenku podľa typu očí

2. Zvýrazni obočie

Väčšina prirodzeným blondínok má svetlé, nevýrazné obočie. A pritom obočie vytvára celkový vzhľad a charizmu tvojej tváre. Preto si daj záležať na tom, aby bolo dokonale vytvarované a “vyfarbené”. Keď si blondínka, tak môžeš mať farbu obočia o jeden odtieň tmavšiu ako tvoja farba vlasov.

Pozri si aj: Líčenie pre tmavovlásky

3. Na rúži záleží

Rúž je ďalší spôsob ako na seba pritahneš pozornosť. Pri výbere toho správneho odtieňa sleduj nielen samotnú farbu rúžu, ale aj podtón a to, či je studený alebo teplý. Studné podtóny pristanú platinovej blond a naopad teplí podtóny karamelovej až zlatej blond. Viac sa dozvieš vo videu.

Video: Ako na líčenie pre blondínky

Ak ťa líčenie zaujíma viac a chceš si vytvoriť svoje líčenie na mieru odporúčam ti môj jedinečný Online kurz sebalíčenia

Zdieľať: