Akcia čoskoro končí

RECEPT: Čoko bonbóny plné antioxidantov + VIDEO

Zdieľať:

Zdravé čoko bonbóny

Máš chuť na sladké? Nemusíš siahnuť po niečom nezdravom. Mám pre teba recet na skvelé, zdravé čoko bonbóny, ktoré sú plné antioxidantov. Hlavné suroviny sú organické raw kakao a organické chia semienka. Pozri si môj video recept  a nižšie nájdeš výhody použitých surovín pre tvoje zdravie.

recept

Niektoré suroviny z receptu sú pre teba môžno neznáme, preto sa ti pokúsim, ich výhody trochu priblížiť: 

Oragnické RAW kakao

Organické RAW kakao

Možno ani nevieš, aké prospešné je kakao pre telo! Takéto Raw organické kakao je priam nabité antioxidantmi a je hodnotným zdrojom horčíka a železa. Okrem toho má povzbudzujúce účinky, pôsobí ako afrodiziakum, napomáha pri nadmernom strese a dokonca aj zlepšuje náladu.

Organické Chia semienka

Raw chia semienka

Chia semienka sú bohaté na omega tuky, bielkoviny, antioxidanty a vlákninu. Ich chuť je jemne orechová. Majú vlastnosť dobre absorbovať tekutiny a vďaka tomu sú ideálne na hydratáciu organizmu. Udržujú pocit plnosti. Možno si nevedela, že slovo „Chia“ znamenalo v reči Mayov „silu“ a ide vlastne o semianka šalvie hispánskej.

Oragnický prášok Lucuma

Organický prášok Lucuma

Prepokladám, že sladidlo Lucuma nepoznáš. Ja som ho tiež spoznala až nedávno. Ale som veľmi rada, že som objavila práve organický prášok Lucuma. Ide o prášok, ktorý je vyrobený z exotického ovocia Lucuma. Je príjemne sladký, takže je to skvelá náhrada, za nezdravý cukor.

Organický prášok zo šípky

Organický prášok zo šípky

O organickom prášku zo šípky som už písala článok aj recept. Môžeš si ho pozrieť tu: Šípkové smoothie ťa ochráni pred chorobami: Pozri si môj jednoduchý recept!

Zdieľať: