Akcia čoskoro končí

VIDEO: Ako si určiť typ pleti + Recept na dokonalú pleť

Zdieľať:

Môj recept na dokonalú pleť

Chceš, aby bola tvoja pleť krásna, zdravá a bezproblémová? V tom prípade vyskúšaj tento recept na dokonalú pleť. Recept patrí medzi veľmi jednoduché a zvládne ho každá. Opakuj ho každý deň a uvidíš, aká bude tvoja pleť rozžiarená.

Budeš potrebovať:

  • čistú vodu
  • čistaci prípravok pre tvoj typ pleti
  • opaľovací krém
  • filety z lososa
  • tenisky na behanie alebo permanentku do fitness centra
  • krém s retinolom
  • pohodlnú posteľ

POSTUP:

1. Hneď ráno po prebudení svoje pleť opláchni čistou vodou. Potom ju vyčisti pomocou čistiacého gélu, alebo pleťovej vody. Je na tebe, čo tebe a tvojej pleti viac vyhovuje.

Krásna žena si ráno čistí tvár čistou vodou

2. Pred tým ako odídeš z domu si nanes na pleť opaľovací krém s minimálnym ochranným faktorom SPF30.

3. Na obed si daj lososa. Prečo? Je to ryba, ktorá obsahuje najviac omega 3-mastných kyselín. Tieto zdravé tuky vyživujú pokožku, znižujú v tele produkciu zápalových látok, znižujú upchaté póry, a zabraňujú jemným vráskam. Jasné, že nemusíš lososa jesť každý deň :) Len sa ho pokús zaradiť do jedálnička…

Chutný grilovaný losos

4. Zapoť sa. Je jasné, že pri pohybe sa zvyšuje srdcová frekvencia, tým sa zlepšuje krvný obeh a okysličuje sa pleť. Takže si choď raz za deň zabehať, zacvičiť do fitness centra alebo vykonaj inú aeróbnu aktivitu. Tvoja pleť bude žiariť!

Krásna žena športuje v prírode

5. Pred spaním použi nočný krém s retinolom. Preukázateľne zvyšuje kolagén v pokožke, redukuje jemné vrásky a urýchľuje regeneráciu buniek.  Pleť bude ráno krásna a prežiarená.

Pekná žena v ružovom tričku aplikuje krém proti vráskam

6. Kortizol, stresový hormón, spôsobuje starnutie pokožky a znižuje jej kvalitu. Spánok znižuje hladinu kortizolu v tele. Takže tu platí jednoduchá rovnica: Spánok = mladšia a krajšia pleť.

Vyskúšaš tento recept na krásnu pleť?

Zdieľať: