Akcia čoskoro končí

Organické vložky s aniónovým pásikom: RECENZIA

Zdieľať:

Každá z nás má raz za mesiac tie svoje dni. Povedzme si úprimne, chceme ich mať rýchlo za sebou a hlavne teraz v lete, to nie je nič príjemné. Počas týchto dní si väčšina z nás kúpi v drogérii prvé vložky alebo tampóny, ktoré uvidí. Niektoré z nás sa pozerajú na cenu a iné majú obľúbenú značku. Ale zamýšľala si sa niekedy nad tým, čo vložky, ktoré pravidelne používaš obsahujú? Počas našich dní sme totiž veľmi citlivé a zraniteľné…

V priebehu menštruácie vzniká väčšie riziko vzniku infekcie. Naše telo a hlave pohlavné orgány a reprodukčný systém je veľmi náchylný na ochorenia práve v tomto čase. Vieš o tom, že už po dvadsiatich minútach sa v klasických vložkách a tampónoch začnú množiť baktérie, ktoré poškodzujú pokožku, narúšajú vaginálne pH? Toto všetko môže viesť ku ochoreniam reprodukčného systému. Okrem toho, tampóny môžu spôsobiť syndróm toxického šoku. Keď som sa o týchto informáciách dozvedela, začala som hľadať vložky a tampóny, ktoré majú iné zloženie ako tie klasické. Vlastne som hľadala také, ktoré zabraňujú premnoženiu baktérií.

Objavila som Ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom značky Gentle Day. Nikdy som si nemyslela, že budem písať recenziu na vložky, ale vidím v tom význam. Chcem, aby si sa aj ty dozvedela o tom, aké sú tieto vložky skvelé a doslova neporovnateľné s ostatnými.

Gentle day

Čo je to vlastne aniónový pásik?

Aniónový pásik patentovala práve táto značka vložiek – obsahuje turmalínový kryštál. Zabezpečuje to eliminovanie pachu, zabraňuje množeniu baktérií a tým ochraňuje intímne oblasti počas menštruácie. Pomáha aj pri hojení raniek po pôrode a zároveň chráni reprodukčný proces.​

Aniónový pásik

Prečo používam a odporúčam práve tieto vložky?

Takže najprv poviem, že ide o vložky Gentle Day a si ich kupujem na  www.eshop.gentle-day.sk. Tu je pár dôvodov, prečo aniónové vložky už nikdy nevymením za obyčajné:

  • sú ekologické – spĺňajú požiadavky na ľudské zdravie a životné prostredie a pri kontakte s pokožkou nemajú škodlivý vplyv​ a majú zdravotný certifikát Made for Health (Vyrobené pre zdravie)
  • aniónový prúžok zabraňuje množeniu baktérií
  • v porovnaní s klasickými vložkami majú mimoriadne absorpčné schopnosti – absorpčný polymér dokáže nasať 150 ml tekutiny, čo je päťkrát viac ako v prípade klasických vložiek
  • sú tenké a bočné krídelka zabraňujú pretečeniu po stranách
  • nedráždia pokožku a zaručujú pocit pohodlia, pretože sú perfektne priedušné a povrch zostáva vždy suchý
  • zbavujú pocitu napätia, podráždenia pokožky, vyrážok a perineálnej bolesti
  • pomáhajú pri hojení rán po pôrode

Okrem toho je vhodné ich používať pri zdravotných problémoch intímnych partií, chorobách pohlavných orgánov, infekciách močových ciest a inkontinencii.

e-shop

SÚŤAŽ ukončená!

Vyhraj balík od Gentle Day – Aniónové denné vložky, Aniónové nočné vložky, Aniónové intímky, Absorpčné intímky, Vlhčené obrúsky a Sprchové mydlo!

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

Ako sa volá pásik, ktorý obsahujú vložky Gentle day?

Odpovedaj do komentára pod článkom. Výherkyňu vyberieme náhodne a konktaktuje odpoveďou na komentár.

Súťaž trvá do: 11.07.2015

Súťaž bola ukončená, výherca Martina Slováková Smolinská. Gratulujeme!

Zdieľať: