Akcia čoskoro končí

Líčenie pod okuliare: 5 rád ako byť krásna aj s okuliarmi

Zdieľať:

Ak si myslíš, že pod okuliare sa naoplatí líčiť tak si na omyle! Len nevieš ako na to. Máme pre teba skvelé rady a triky na líčenie pod okuliare. Existuje veľa spôsobov ako môžeš byť krásna aj s okuliarmi. Prečítaj si tento článok a využi naše rady.

1. Jednoduchosť na prvom mieste

Rámy okuliarov berú veľkú pozornosť a preto by mohlo byť silné líčenie očí, v rozpore s okuliarmi. Najlepšie bude, ak použiješ neutrálne tóny tieňov a očnú linku.

okuliare-1

2. Výber okuliarov je dôležitý

Ak chceš, aby čo najviac vyniklo tvoje líčenie očí použi okuliare s priesvitnými rámami, resp. zo žiadnymi. V tomto prípade môžeš zvoliť aj výraznejšie líčenie. Pod okuliare s výraznými rámami sa nehodí silné, líčenie. Tieto dva prvky by sa bili a nevynikli by ani okuliare, ani líčenie. Preto ak chceš, aby vynikli tvoje okuliare, nalíč sa len veľmi jemne.

3. Riasenka

Riasenku používa asi každá z nás. Riasy vytočí, zvýrazní a opticky zväčší oči. Určite, ale poznáš, keď sa ti riasenka odtlačí o sklo okuliarov. Vyskúšaj použiť vodeodolnú riasenku.

okuliare-2

4. Ďalekozraká alebo krátkozraká?

Okuliare pre ďalekozraké opticky zväčšujú, zatiaľčo okuliare pre krátkozraké oči opticky zmenšujú. Preto ak si ďalekozraká, používaj tmavšie tiene, ktoré oči mierne zmenšia. A ak si krátkozraká, používaj svetlé a rozjasňujúce očné tiene.

5. Pery

Jeden skutočne overený trik, na to, aby si bola krásna a sexi aj s okuliarmi sú výrazné pery. Neboj sa použiť sýtu červenú alebo sladkú ružovú farbu.

okuliare-5

 

Zdieľať: