Akcia čoskoro končí

6 základných rád, ktorými sa riadia skutočné dámy

Skutočná dáma

Zdieľať:

Chceš byť skutočná žena? Nie je to len o tom, že sa ako žena narodíš. Nauč sa byť skutočnou ženou – dámou, ktorá má svoju hrdosť. Ženou, ktorá je krásna z vonku aj z vnútra a nemusí sa za nič hanbiť. Buď výnimočná a sama sebou. Máme pre teba pár tipov, ako v sebe nájsť skutočnú ženskosť.

1. Obliekaj sa ako žena

Vyberaj si oblečenie, ktoré lichotí tvojej postave – zvýrazní elegantný krk, dlhé nohy alebo štíhly pás. Daj si pozor na príliš vyzývavé kúsky, ktoré pôsobia príliš provokatívne.

2. Líčenie

Ak s cítiš prirodzene krásne aj bez make-upu nemusíš ho používať. Avšak správne zvolený, jemný make-up vie zvýrazniť ženské črty. Použi napríklad len riasenku a rúž v červenej alebo ružovej farbe. Zvýrazni lícne kosti lícenkou a nezabudni na vždy upravené  obočie. Takýto rýchly make up ti zaberie max. 3 minútky a celý deň budeš žiariť.

Žena s krásnym klobúkom

 3. Doplnky

Okrem oblečenia a líčenia sú dôležité aj doplnky. Nemusíš mať  plný šatník a  šperkovnicu drobností, ktoré aj tak nenosíš. Zaobstaraj si len pár, ale ich kúpu zváž.  Odporúčame – hodvábna šatka, perlové alebo zlaté náušnice, jemný náramok na ruku,  náhrdelník, ktorý zvýrazní dekolt. Patria sem tiež prstene, ktoré ozdobia ruky a zoštíhlia  prsty. Daj pozor na kombinovanie módnych doplnkov a riaď sa pravidlom – Menej je  viac.

 4. Miluj svoje telo

Miluj každý centimeter svojho tela, aj keď nie je podľa tvojich predstáv. Veď ako môžeš  byť  skutočná žena, keď neprijmeš svoju ženskú podobu? Nejaké to kilo alebo tuk navyše  neznamená, že nemôžeš byť krásna žena.

5. Venuj si čas

Nemusíš sa líčiť dve hodiny ani si upravovať vlasy ďalšiu hodinu. Stačí, aby si mala dosť času  sa ráno uistiť, že si dostatočne krásna, svieža a voňavá. Venuj dosť času na to, aby si si udržala  vzhľad dámy, a aby si vyžarovala čistotu a vyrovnanosť.

Žena v spodnom prádle si aplikuje parfém

6. Používaj parfum

Ak chceš pôsobiť ako dáma, musíš sa tak cítiť. Skvelý pomocník je parfém, ktorý ťa bude sprevádzať po celý deň – dodá ti sebavedomie a odhodlanie. Použi ho na krk a zápästie. Stačí pár kvapiek, menej je predsa viac.

Toto je len pár rád, ktoré ti pomôžu cítiť sa ako skutočná dáma. O ďalších napíšeme neskôr. Zatiaľ sa s nami môžeš podeliť o svoje skúsenosti a rady v komentároch.

 

Zdieľať: