Akcia čoskoro končí

Ako mať krásny úsmev

Zdieľať:

Určite sa necítiš dobre, ak tvoj úsmev nie je taký žiarivý ako by si chcela. Našťastie však existujú skvelé rady a triky, ktoré ti odhladia tajomstvo krásneho a žiarového úsmevu. Takže len čítaj ďalej a zistíš, ako mať krásny úsmev.

1. Zvýrazni pery

Aby tvoj úsmev skutočne žiaril, musíš zvýrazniť svoje pery. Najprv použi kontúrovaciu ceruzku, aby si zvýrazniť tvar tvojich pier. Potom použi výrazní rúž. Najlepšie odtiene, ktoré “vybielia” tvoje zuby je červená a ružová. Daj si ale pozor, aby si ti výrazný rúž nedostal na zuby, tým by si sa mohla s krásnym úsmevom rozlúčiť.

VIAC: Aký rúž sa ti najviac hodí

2. Vyber si správne očné tiene

Možno tomu neveríš, ale aj líčenie očí dokážu opticky vybieliť zuby a rozžiariť tvoj úsmev. Najlepšie odtieňe sú chladné – fialová, zelená a modrá. Vyskúšaj napríklad modré očné linky.

3. Jedz viac ovocia a zeleniny

Najlepšie ovocie, ktoré tvoje zuby bez pochýb vybieli sú jahody! Okrem jahôd si môžeš pochutnať napríklad na jablkách a zo zeleniny má bieliace účinky zeler.

VIAC: Zásaditá strava

4. Vyskúšaj bronzer

Kontúrovanie tváre pomocou bronzera ti pomôže zosvetliť tvoj úsmev. Kontúry tváre sú tmavšie, čo vytvára opálený vzhľad. A tvoj úsmev bude jednoducho žiariť.

VIAC: Vyskúšaj kontúrovanie tváre

 

Zdieľať: