Akcia čoskoro končí

4 triky pre svetlú pleť

Zdieľať:

Máš svetlú pleť a si z toho nešťastná? Nemáš na to dôvod. Porcelánová pleť je náherná a pôvodabná. Možno len nevieš ako sa o ňu starať a nepoznáš kozmetické triky. Pozri si tieto 4  triky pre svetlú pleť a uvidíš, že svoju porcelánovú pleť budeš milovať!

1. Vyhni sa svetlým odtieňom rúžu

Neutrálne, béžové a telové farby rúžov jednoducho k svetlej pleti nejdú. Vyskúšaj radšej sýtejšie farby, ktoré budú kontrastovať s tvojou pleťou. Odporúčame červenú a koralovú farbu.

Triky pre svetlú pleť

2. Jemné oči

Tvoje oči sú pravdepodobne modré alebo zelené. Krásne vyniknú, ak použiješ očné tiene, práve vo farbe tvojich očí. Ak máš oči hnedé, tak odporúčame očné tiene vo farbe čokolády, levandule alebo šedé očné tiene.

Triky pre svetlú pleť

3. Výber make-upu

Daj si záležať na výbere správneho odtieňa make-upu! V obchode používaj tester, ale nie na ruku, použi ho priamo na tvár, aby si videla, či nie je príliš tmavý. Najlepšie je, ak si odtieň pozrieš na dennom svetle. Vyberaj si radšej o odtieň svetlejší makeup ako tmavší.

4. Nezabúdaj na líčka

Farebné líčne dodajú tvojej tvári život! Či už sa rozhodneš pre ružovú, červenú alebo koralovú lícenku, nikdy na ňu nezabúdaj. Použi ju na lícne jabĺčka a lícne kosti.

Lícenka pre svetlú pleť

Zdieľať: