Akcia čoskoro končí

Základné štetce na líčenie, ktoré by si mala poznať

Zdieľať:

Je pár štetcov, ktoré by jednoducho mala mať každá žena. Základné štetce na líčenie totiž zabezpečia dokonalý vzhľad líčenia. Ak si si doteraz myslela, že štetce na líčenie nepotrebuješ, určite zmeníš názor.

1. Štetec na makeup

Samozrejme, makeup sa dá roztierať aj prstami alebo hubkou. Ale ak si už skúsila štetec, tak nič iné určite nechceš. Makeup sa s ním rovnomerne roztrie po tvári a výsledkom je prirodzený vzhľad bez viditeľných prechodov. Tvoje ruky budú čisté a makeup na tvári dokonalý!
Štetec na makeup

2. Štetec na korektor

Nič nezakryje nedokonalosti lepšie ako dobrý korektor a dobrý štetec. Vyber si korektor o jeden odtieň svetlejší ako je tvoja pleť a pomocou štetca zakry nedokonalosti. Štetecom môžeš korektor rozmazať dostratena, tak že nebude vidieť prechody.

Štetec na korektor

3. Štetec na púder

Púder môžeš naniesť aj púdrenkov, ale nedosiahneš taký prirodzený vzhľad ako so štetcom. Štetec sa dostane do každého záhybu tvojej tváre a púder rovnomerne rozotrie pre dokonale matný efekt.

Štetec na púder

4. Štetec na lícenku

Ak chceš, aby si tvoje lícne kosti skutočne vynikli musíš použiť štetec určený priamo na lícneku. Vďaka jeho tvaru sa dokonale prispôsobí lícnym kostiam a zvýrazni ich a dodá ti svieži vzhľad.
Štetec na lícenku

5. Štetec na očné tiene

Pomocou aplikátorov na očné tiene nikdy nedocieliš dokonelé líčenie očí. Štetec na očné tiene však túto úlohu určite zvládne! Na začiatok ti postačí klasický štetec, ktorým môžeš pokryť pohyblivé očné viečko tvojim obľúbeným očným tieňom.
Štetec na očné tiene

6. Štetec na očný oblúk

Ak chceš dodať tvojim očiam hĺbku alebo chceš nalíčiť dymové líčenie, nemal by v tvojej sade štetcov chýbať štetec na očný oblúk. Dokonale sa prispôsobí očnému záhybu a rozmaže dostratena očné tiene. Stačí pár pohybov a jemné dymové líčenie je hotové. Alebo ak chceš zvýrazniť očný oblúk, nanes na štetec tmavý očný tieň a prechádzaj ním po očnom oblúčiku. Štetec na očný oblúkTýchto 6 základných druhov štetcov by nemalo chýbať žiadnej žene, ktorá sa rada líči. Máš už niektoré z nich? Napíš nám do komentára tvoje skúsenosti. 

 

Zdieľať: