Akcia čoskoro končí

Tento 28 dňový harmonizačný program naštartuje tvoj metabolizmus!

Zdieľať:

Antonia Lifestyle 28

Aj ty chceš zmeniť svoje stravovacie návyky, cítiť sa lepšie a schudnúť nejaké to kilo? V tom prípade by si mala poznať 28 dňový harmonizačný program! Čítaj ďalej a zistíš ako funguje…

Aký je princíp hamornizačného programu?

Kto by nepoznal stravovanie podľa Antónie Mačingovej. Už veľa žien vďaka jej princípom stravovania zmenila svoj život ku lepšiemu. Jej harmonizačný program nie je žiadna diéta, je to proces.

Princíp je je jasný – za 28 dní doplní telo čo najviac minerálnych látok, vitamínov a vlákniny. Zároveň sa detoxuje oraganizmus a upraví pH. Druhotný efekt je úbytok váhy. V skratke, celý program je nastavený tak, aby sa žena nielen nasýtila, ale aby sa do tela, v čo najkratšom čase, dostali potrebné prvky a zbavilo sa nečistôt.

Ženy, ktoré zbytočne podstupú rôzne diéty majú obrovský deficit živín. V očistnom programe sa jedálniček skladá z výživných surovín ako cesnak, kurkuma, rozmarín. Často sa konzumuje cvikla, ktorá má čistiace účinky na pečeň. Na raňajky sa konzumuje jablko, mrkva, orechy, med, škorica. Všetky tieto suroviny sú antioxidanty. Obsahujú celé spektrum vitamínov, dodávajú energiu. Súčasťou jedálnička je brokolica, ktorá chráni pred rakovinou.

Ako funguje rozvoz harmonizačnej stravy?

Harmonizačný program Antónie Mačingovej je skvelý, avšak veľa žien nemá čas venovať sa vareniu a príprave jedál. Práve preto vznikla úžasná služba – AntoniaLifestyle28.  Funguje to nasledovne:

  • každý deň počas 4 týždňov ti domov dovezú 5 jedál priamo domov,
  • jedálničky programu sú tvorené podľa knižných vydaní Antónie Mačingovej,
  • jediné o čo sa musíš starať je pitný režim.

Kde je dovoz harmonizačnej stravy dostupný?

Dovoz stravy je dostupný takmer v celej ČR a už aj v piatich krajoch na Slovensku: v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom a Žilinskom! als-28

Máš skúsenosť so stravovaním Antónie Mačingovej? Napíš do komentáru :)  Ja som si dovoz harmonizačnej stravy vyskúšala, môžeš si o tom prečítať.

 

Zdieľať: