Akcia čoskoro končí

VIDEO: Ako na prirodzené denné líčenie + 7 pravidiel jemného líčenia

Zdieľať:

Prirodzené líčenie je jednoznačne v trende. Ešte nedávno sme sa snažili svoju tvár čo najviac zakryť a zmeniť pomocou kontúrovania, výrazných očných liniek a umelých rias. Takýto typ líčenia však nie je úplne vhodný na každodenné nosenie – z časových a z praktických dôvodov. V tomto článku vám vysvetlím a ukážem ako na prirodzené denné líčenie. Tak, aby ste vyzerali vždy sviežo a upravene a zároveň, aby ste ráno ste pred zrkadlom nestrávili hodinu.

VIDEO: Ako na prirodzenené denné líčenie

7 pravidiel jemného líčenia

1. Základ je hydratácia

Pred líčením aplikuj na čistú pleť hydratačný krém. Nepodceňuj ani pitný režim, ktorý tiež vplýva na svieži vzhľad pleti.

2. Zjednotenie pleti a ľahké krytie

Na denné líčenie ti postačí makeup s ľahkým krytím. Ak máš na tvári nejaké drobné nedokonalosti, použí korektor.

3. Rozjasnenie

Vyskúšaj tekutý rozjasňovač! Je úžasné, čo dokáže urobiť s celkovým vzhľadom.

4. Zvýraznené, ale nie výrazné obočie

Použi gél na obočie, aby si zafarbila a učesala chĺpky. Ak je tvoje obočie redšie a sem-tam ti chýbajú chĺpky, použi aj ceruzku, prípadne tieň na obočie.

5. Neutrálne odtiene

Čo sa týka denného líčenia očí, určite platí pravidlo menej je viac. Zvoľ neutrálne jemné odtiene. Ideálne menej pigmentovanú paletku, aby si nemala veľa práce s tieňovaním.

6. Bez očnej linky

Výrazná očná linka a prirodzené líčenie nejdú dokopy. Ak sa jej nevieš vzdať, vyskúšaj ju nahradiť čiernou ceruzkou – aplikuj ju tesne ku riasam a jemne ju prstom rozmaž.

7. Rúž v obľúbenom odtieni

Nájdi si svoj obľúbený odtieň rúžu na každý deň. Neboj sa ani výraznejších odtieňov. Pre prirodzený vzhľad ho aplikuj na pery prstom.

https://www.instagram.com/p/CBs9GMEhXE_/

Verím, že som ťa presvedčila o tom, že prirodzené, jemné líčenie je najlepšia voľba na bežný deň. Teraz už vieš ako na to jednoducho a rýchlo. Ak ťa líčenie zaujíma viac, určite ti musím odporučiť môj jedinečný Online Kurz Sebalíčenia:

Zdieľať: