Akcia čoskoro končí

Overal je pre každú ženu: Vieš, ktorý je vhodný pre teba?

Zdieľať:

Vonku máme teplo a pokiaľ nechceš celé leto nosiť iba šaty, ideálne a sexi riešenie je overal. Veľa žien si ho už obľúbilo, niektoré sa ho však stále boja. Nie je sa čoho báť, pokiaľ si vyberieš overal vhodný pre teba.

Strih

Strih je veľmi dôležitý. Pre každú postavu sa samozrejme hodí iný. V prípade, že si nižšia a chceš opticky predĺžiť nohy, vyber si overal strihnutý v páse a skombinuj ho s podpätkami. V prípade, že chceš zakryť problémové partie ako bruško a zadoček, tak si vyber overal, ktorý je voľný. V tomto prípade je ideálny hlbší výstrih, ktorý postavu opticky zúži.

Vzory

Dá sa pracovať aj so vzorom – ak chceš, aby ťa overal opticky predĺžil a zúžil siahni po zvislých pásikoch. Zaujímavé sú aj overaly, ktoré majú cez prsia vodorovné pásiky a od pása zvislé, takáto kombinácia dokáže krásne opticky vytvarovať postavu. Každopádne, vzorov je milión, stačí si vybrať ten, v ktorom sa cítiš najlepšie.

Manzara Overal

Štýl

Aký je tvoj štýl? Máš rada uhladenú eleganciu alebo skôr športovú pohodu? Či niečo medzi tým? V každom prípade v obchodoch sú overaly rôznych štýloch a z rôznych materiálov. Takže je už na tebe, či si chceš overal obliecť na piknik so kamoškami ku teniskám alebo do práce na podpätkoch.

Farba

Väčšina dlhých overalov sa nosí v čiernej, bielej farbe alebo inej neutrálnej farbe. Avšak v letnej, skrátenej verzii overalu sa farieb báť nemusíš. Môžeš experimentovať s výraznou farbou overalu a kontrastnou farbou doplnkov.

Aký overal je môj obľúbený?

Jednoduchý vzor s modro-bielymi pásikmi. Strih, ktorý zvýrazňuje pás a zaujímavo riešený chrbát. Tento overal je pre mňa ideálny na prechádzku do mesta, nákupy alebo aj na kávu s kamoškou. Veľmi pohodlný a zároveň štýlový. Tento overal, ako aj mnoho ďalších nájdeš v internetovom obchode Manzara.
Overal

Zdieľať: