Akcia čoskoro končí

Ako zväčšiť objem pier

Zdieľať:

Túžiš po veľkých perách, ale na plastický zákrok si netrúfaš? Akadémia krásy má pre teba riešenie, ako zväčšiť objem pier. Výraz obmre určite poznáš, používa sa hlavne pri farbení vlasov a vytvární plynulých farebných prechodov. Teraz začneš používať výraz obmre aj v súvislosti so zväčšením pier. Tá správna kombinácia svetlej a tmavej farby totiž dokáže opticky “napumpovať” tvoje pery. Výsledný efekt vyzerá skutočne božsky, takže za vyskúšanie to určite stojí. Neváhaj a pusti sa do návodu.

NÁVOD:

1. Najprv sa o svoje pery postaraj. Urob si peeling, aby si odstránila odumreté čiastočky kože a zároveň pery prekrvila. Môžeš si urobiť domáci peeling – pár kvapiek kokosového oleja a trstinový cukor. Keď budeš mať pery dokonale hladké hydratuj ich balzamom na pery. Teraz sú pripravené na aplikáciu rúžu.

ako-objem-pier-1

2. Vezmi si kontúrovaciu ceruzku na pery. Na fotografii je použitá ružová, ale môžeš pokojne použiť aj červenú alebo inú tvoju obľúbenú farbu. Začni kresliť obrysy hornej pery zvnútra ku krajom. Keď máš spravený obrys pery, môžeš v jemnej línii vyjsť s ceruzkou von, pre efekt väčších pier. Skutočne len v jemnej línii, aby tvoje pery vyzerali prirodzene. Následne “vyfarbi” hornú peru do polovice – tak ako to vidíš na fotografii. Teraz urob to isté na spodnej pere. Začni od stredu a pokračuj ku krajom pier.

3. Teraz do vnútra pier nanes svetlý rúž – o niekoľko odtieňov svetlejší ako kontúrovacia ceruzka. Nemusíš použiť len rúž, ale napríklad bielu ceruzku alebo svetlú kontúrovaciu ceruzku.  Potom spoj pery, aby bol prechod medzi farbami plynulý. Tento krok vytvorí akýsi 3D efekt a tvoje pery budú vyzerať objemnejšie.

4.  Na záver použi priesvitný lesk na pery. Ten dodá tvojim perách ten správny šmrnc a lesk. Ešte viac napumpuje objem pier a ty budeš vyzerať úžasne.

Vyskúšaš tento návod na plnšie pery?

Zdieľať: