Akcia čoskoro končí

7 spôsobov ako získať husté obočie prirodzenou cestou

Zdieľať:

Obočie dokáže spraviť s našou tvárou hotové divy. Tak ako dokáže podčiarknuť to krásne, rovnako dokáže aj pokaziť celý dojem, ak nie je správne upravené. Časy keď sa nosili tenké vytetované polkružnice miesto obočia sú už preč. Dnes je naopak in výrazné, husté a prirodzene upravené obočie. Ak túžiš po dokonalom obočí akým sa pýši napríklad Cara Delevingne, vyskúšaj niektorý z 10 spôsobov ako získať husté obočie.

1. Ricínový olej

Ricínový olej sa osvedčil taktiež v starostlivosti o vlasy a riasy, ktoré pomáha spevňovať a podporovať ich rast. Pred spaním aplikuj malé množstvo oleja na obočie, nechaj cez noc pôsobiť a ráno umy. Zmeny by sa mali dostaviť v priebehu 3-4 týždňov.

Husté obočie

2. Vazelína

Zabezpečí bohatú hydratáciu obočia a zanechá ho rovné a pevné. Nanes malé množstvo na obočie 3-4 krát denne. V priebehu 3 mesiacov by si mala spozorovať prvé výsledky.

3. Kokosový olej

Ak potrebuješ urýchliť rast chĺpkov, vyskúšaj kokosový olej. Votri menšie množstvo a nechaj pôsobiť cez noc. Výsledkom bude výraznejšie a hustejšie obočie.

4. Šťava z cibule

Používa sa na podporu rastu vlasov a rovnako účinná je aj na obočie. Aplikuj šťavu na obočie, nechaj pôsobiť približne hodinu a dôkladne zmy.

Husté obočie

5. Masáž s olivovým olejom

Skvelý spôsob, ako môžeš zlepšiť rast obočia! Masíruj oblasť obočia po dobu 5 minúť každý deň, čím zvýšiš prekrvenie tejto oblasti. Výsledky by na seba nemali nechať dlho čakať.

6. Aloe vera

Pre zrýchlenie rastu obočia použi šťavu z aloe vera, ktorú si pravidelne vmasíruj do oblasti obočia.

7. Mlieko

Aj mlieko ti môže pomôcť získať bujnejšie a pevnejšie obočie. Nanes trošku mlieka na vatový tampón a aplikuj na obočie pred spaním. Mlieko dodá jemným chĺpkom potrebnú výživu a podporí ich rast.

Vyber si niektorý z uvedených spôsobov, nezabudni piť dostatok vody a jedz jedlá bohaté na obsah vitamínov B a D, vďaka ktorým bude tvoje obočie aj mihalnice pevné a zdravé. Vyhnúť by si sa mala aplikácií pleťového krému na obočie. Niektoré obsiahnuté látky v kréme môžu poškodiť folikuly chĺpkov a zastaviť tak ich rast.

Zdieľať: