Akcia čoskoro končí

Aké účesy sa nosia túto jeseň? Odpovedal mi kaderník zo salónu DNJ!

Zdieľať:

My ženy sme už raz také. Za každých okolností chceme byť v trende. Takže každý rok a každé ročné obdobie hľadáme, čo sa bude nosiť. Ja som sa tentokrát pozrela na účesy! Keďže ja na vlasy odborník niesom, opýtala som sa kaderníka! Čítaj ďalej a zistíš, aké účesy sa nosia túto jeseň!

Nedávno som sa bola dať ostrihať v salóne DNJ Beauty & Style. Strihal ma veľmi šikovný kaderník Dušan Fungáč. Takže som sa ho opýtala na aktuálne trendy:

1. Aké strihy sa budú nosiť túto jeseň?

Vlasom vládne prirodzenosť, stále sú v kurze rôzne podoby lobu – dlhšia verzia populárneho mikáda,či už učesané na hladko  alebo zvlnené, takisto trendom tejto jesene sú výrazné cestičky a vracia sa aj asymetria-napríklad ofina zostrihaná do strany alebo celkové prestrihanie vlasov.

Dušan mi urobil práve zostrih Lob
Dušan mi urobil práve zostrih Lob, s ktorým som veľmi spokojná.

2. A čo farba? Aká je teraz najviac v kurze?

Ešte stále je populárne presvetľovanie vlasov technikou Baby looks, a to najmä u blond odtieňov – výsledný efekt pôsobí ako detsky jemné vlasy. Ďalej je to duo systém melírovania tón v tóne – touto technikou vieme docieliť opticky bohatšie vlasy. Dámy si veľmi obľúbili aj tieňovanie vlasov a stále to patrí k žiadaným procedúram. Je dôležité, aby farba pôsobila prirodzene. Návrat hlásia aj odtiene hnedej od jemnej svetlučko hnedej až po sýtu čokoládu. Módnym hitom u mladších dievčat sú netradičné farby ako je fuksia, indigo, pink.

3. Čo odporučaš ženám – majú sa skúšať trendové zostrihy a farby alebo nech radšej ostanú pri klasike, ktorá im pristane?

V prvom rade vybrať si toho pravého kaderníka a nechať si poradiť. Účes by mal svoju nositeľku charakterizovať  a nemal by jej komplikovať život zložitou úpravou. Správny odborník zohľadňuje vždy kvalitu vlasov, ich prirodzený rast a takisto individualitu klientky.

4. Trendy sú super, ale hlavné je mať zdravé vlasy. Vieš nám odporučiť nejaký špeciálny produkt na poškodené vlasy?

Súhlasím. Len zdravé vlasy sú krásne vlasy, práve preto som verný značke Joico, ktorá mi umožňuje pracovať v tomto duchu. Nepoznám účinnejšiu terapiu pre oslabené a poškodené vlasy ako je patentovaná K Pak kúra – dokáže pomôcť aj vlasom ,ktoré už vyzerajú ako beznádejný prípad. Klientke zaberie len 20 minút a efekt vo vlasoch vydrží 6 týždňov.

joico

5. Je nejaký produkt od JOICO, ktorý by si odporučil každej žene?

Určite je to práve z rady K Pak Color THERAPY  a volá sa Dry Oil Spray, je to vlastne suchý olej v spreji, vyživuje, chráni farbu, odstraňuje statický náboj a celkovo odľahčuje vlasy a ako pridanú hodnotu má, že fixuje make up a vytvára na pleti krásny žiarivý tón.

dnj1

Salón DNJ Beauty & Style môžem len odporúčať! Pred pár dňami dokonca spustili nádhernú kampaň na rok 2015/2016, v ktorej sa stretli 3 známe modelky. Podelím sa s vami o video:

Zdieľať: