Akcia čoskoro končí

Zisti, aká sukňa sa najviac hodí ku tvojej postave!

Zdieľať:

Každá žena je krásna. Či už je štíhla alebo krásne žensky tvarovaná, snedá alebo s porcelánovou pleťou, nízka či vysoká. Stačí len odhaliť, čo ktorej žene pristane. V tomto článku ti ukážeme aká sukňa sa najviac hodí ku tvojej výške postavy.

1. Ak si nízka (do 160 cm)

… tak si ako stvorená na minisukne. Minisukňa nie je výsadou len vysokých žien ako si to mnohí mylne myslia. Ak je k tomu aj A-čkového strihu a s moderným vyvýšeným pásom, vyhrávaš na plnej čiare. Trikom ako opticky predĺžiť nohy je aj asymetrický strih sukne, napríklad tzv. tulipánový strih.

Koralová sukňa

2. Ak si strednej postavy ( 161 – 172 cm)

… ideálna je pre teba midisukňa, ktorá je užšieho strihu a končí pod kolenami. Pevnejší materiál a užší strih dokonca dokáže vyformovať postavu. Pri problematických bokoch a oblejšom zadočku skvele funguje klasická skladaná A-čková sukňa nad kolená.

3. Ak si vysoká ( nad 172 cm)

… tak okrem mini, na tebe krásne ukáže aj maxisukňa. Vzdušná, splývavá a ženská. Ideálna na jar a leto. Navodzuje bohémsky štýl a vynikajúco vyzerá s vysokými lodičkami aj nízkymi sandálmi. Ak predsa len obľubuješ trocha obnaženej kože, tak stav na klasiku – midisukňu v pestrých farbách.

Kto pozná módne pravidlá, dokáže sa vynájsť za každých okolností. V tomto článku si sa dozvedela po akej sukni siahnuť podľa výšky tvojej postavy. 

Zdieľať: