Akcia čoskoro končí

Ako som zachránila svoje zničené nechty?

Zdieľať:

Pred istým časom som si dávala pravidelne robiť gélové nechty. Boli krásne, tak prečo nie. Netušila som, aké mám svoje nechty zničené, lebo vždy po odstránení gélu, mi ich nechtárka prekryla novým gélom. Vlastne som sa nad tým ani nezamýšľala. Až keď som sa rozhodla, dať si pauzu od gélových nechotov…

Tak som išla do sálonu, aby mi odstránili gélové nechty. Myslela som, že to bude v pohode, že si nechty prelakujem a budú naďalej dlhé a krásne. To sa však nestalo. Už po ceste domov sa mi 3 nechty zlomili – boli ako papier. Začali sa mi štiepiť. Tak som si povedala, že si ich všetky skrátim, a počkám, kým vyrastú nové, krásne a silné nechty. Problém bol v tom, že im sa veľmi rásť nechcelo. A keď už trošku vyrástli znova sa lámali a štiepili. Trvalo to tak 3-4 mesiace. Nebolo to nič príjemné, keďže som bola dlhý čas zvyknutá na krásne, upravené nechty. Jedno som, ale vedela. Už nikdy gélové nechty! A tak som začala na internete hľadať alternatívy. Hovorila som si, že musí existovať viac žien, čo má podobný problém. Cieľ bol jasný – mať krásne a zároveň zdravé nechty.

 Prečítala som veľa článkov a prezrela som veľa videí na YouTube. Nakoniec som natrafila na Bio posilnenie nechtov. Zaujalo ma toto video:

Technika ma veľmi zaujala. Zisťovala som viac informácii… Ide o Bio pokrytie nechtov, ktoré by malo ochrániť a posilniť nechty. Vraj je ideálne pre ženy, ktoré majú zničené nechty po nosení gélových alebo umelých nechtov. Presne môj prípad!

Tak som si povedala, že to vyskúšam. Rozhodla som sa navštíviť salón, kde pracujú práve s bio pokrytím nechtov – Dance of colors.  Ako som spomínala, mala som veľmi zničené nechty – chcela som, aby si nechty spevnili a na niektorých miestach predĺžili. Bolo to super! Bio pokrytie mi vydržalo viac ako 3 týždne. Po odstránení som mala znova pevné a zdravé nechty. Pre mňa je to hotový zázrak! Ak by si chcela navštíviť nechtové štúdio Profi, pridávam adresu: Nechtové štúdio Profi, Námestie SNP 13, 811 06 Bratislava

nechty

Ale dozvedela som sa, že bio posilnenie nechtov si môžem urobiť aj doma. Tak som si kúpila zopár farieb v obchode FormulaProfi.eu. V podstate stačí, ak máš doma uv alebo led lampu a môžeš to skúsiť aj ty. Ja to robím tak, že si nanesiem tenkú vrstvu na jednu ruku, dám do led lampy na 1 minútu, potom to isté urobím s druhou rukou. Potom nanesiem ešte jednu tenkú vrstvu a hotovo!

nechty

Krásky, ako riešite svoje nechtíky vy?

Zdieľať: