Akcia čoskoro končí

Návod: Prirodzene vlnité vlasy pomocou žehličky

Zdieľať:

Prirodzenosť sa nosí. Vedia to všetci. Celebrity, aj bežné smrteľníčky. A čo vyzerá prirodzenejšie ako jemné vlnité vlasy? A tak berieš do rúk stylingové prípravky, pomôcky a točíš a točíš. Nie každému však vyhovujú nepohodlné natáčky, nemá trpezlivosť na kulmu či nie je dosť zručný na zložité manévre so žehličkou. Teraz sa naučíš ako dosiahnúť vlnité vlasy pomocou žehličky.

Existuje však jednoduchší a rovnako efektný spôsob ako vyčaruješ na svojej korune krásy prirodzene vyzerajúce vlnité vlasy. Prečítaj si stručný návod ako dosiahnuť tento bohémsky a hravý účes.

Vlnité vlasy

Návod:

1. Na vlasy aplikuj v malom množstve penové tužidlo.

2. Rozdeľ vlasy do niekoľkých prameňov podľa toho po akých veľkých vlnách túžiš, ktoré jednotlivo upevni gumičkami. Pamätaj, že čím viac prameňov, tým menšie vlny.

3. Z každého prameňa upleť klasický vrkoč a upevni gumičkou.

4. Vezmi prvý vrkoč a žehličkou postupne niekoľkokrát prechádzaj po jeho povrchu akoby si ich žehlila, aby sa vrkoč celý prehrial. Dávaj však pozor, aby si nepoškodila vlasy. Postupuj pomaly, no opatrne.

5. Zopakuj na všetkých zapletených vrkočoch.

6. Všetky vrkoče nechaj vychladnúť.

7. Po dôkladnom vychladnutí vyber gumičky a rozpleť vrkoče.

8. Uprav prstami a pre upevnenie účesu prestriekaj lakom na vlasy.

HOTOVO!

Jemné plážové vlny sú vhodné do každého počasia aj ročného obdobia. Sú hravé a mladistvé, pôsobia ležérnym dojmom a rozžiaria aj smutné, sychravé jesenné dni aké sú práve teraz. 

Zdieľať: