Akcia čoskoro končí

RECEPT: Domáci nápoj proti celulitíde!

Zdieľať:

Celulitída je neškodný kožný problém, ktorý je ale pre mnohé ženy nežiadúci a chcú sa ho zbaviť. Je to porucha podkožného väziva, pri ktorom nanešťastie dochádza k strate pružnosti kože a zhoršuje sa aj jej celková kvalita. Pri celulitíde dochádza k zvýšenému ukladaniu tuku pod pokožku, ktorý následne tlačí na vrchnú časť pokožky a vytvára jamky, ktoré pripomínajú pomarančovú kôru. Tento problém je najviac viditeľný na miestach ako sú stehná, zadok a boky. Chceš vedieť, ako sa jej zbavíš? Urob si doma nápoj proti celulitíde.

Jednou z ingrediencií, ktoré budeš používať je grapefruit. Možno si už počula o množstve výhod grapefruitu, ktorý je zároveň jedným z najzdravších ovocí vôbec. Okrem toho, že pomáha zbaviť sa podkožného tuku, grapefruit má aj množstvo ďalších výhod: zlepšuje krvný obeh, urýchľuje metabolizmus, zbavuje telo toxínov a v neposlednej rade reguluje hladinu cukru v krvi.

Celulitída

Budeš potrebovať:

  • 1 veľký grapefruit
  • 2 pomaranče
  • 1/4 citrónu
  • 1 stredne veľký zázvor

Tip: pre najlepšie výsledky používaj organické a čerstvé ingrediencie

Postup:

1. Všetko dôkladne umy, kože ošúp a vlož do odšťavovača.

2. Hotovo! Veľmi jednoduchý recept, však. Takto pripravený džús skladuj v sklenenej nádobe, a ulož do chladničky.

Pri dosiahnutie najlepších výsledkov treba tento zázračný nápoj piť ráno na lačný žalúdok a medzi jednotlivými jedlami, ktoré cez deň budeš papať. :)

Nápoj proti celulitíde

Máš ďalšie tipy, ako sa zbaviť celulitídy? Aké recepty používaš ty? Podeľ sa s nami komentárom pod článkom! 

Zdieľať: