Akcia čoskoro končí

Štýlové módne doplnky, vďaka ktorým zažiariš!

Zdieľať:

Silu doplnkov nikdy nepodceňuj! Na nich totiž mnohokrát stojí aj padá celkový dojem. A tak starostlivo vyberáme vhodný šperk, šatku, okuliare, tašku. To je akási klasika, stávka na istotu. Niekedy sa však oplatí trochu zariskovať a vymaniť sa z davu všednosti. Dnes ti dáme tipy na na štýlové módne doplnky.

1. Traky

Pamätáš sa ešte ako si sa v detstve hrala s dedkovými trakmi? Tento pomerne elastický kúsok, ktorý mal hlavne praktické využitie, dnes patrí do kategórie netradičných, ale štýlových doplnkov. A nielen pre mužov! Klasické čierne či odvážne farebné? Oživíš nimi nudný kostým, ale pokojne si ich vezmi aj k džínsam a tielku. Úžasná kombinácia.

Štýlové módne doplnky

2. Statement náhrdelník

V súčasnosti neskutočnú popularitu zažívajú tzv. statement náhrdelníky, o ktorých si už na našej stránke mohla čítať tu. Statement náhrdelník je vlastne masívny a výrazný náhrdelník, ktorý najlepšie vynikne na jednoduchom tope, svetríku či košeli. Môže mať rôzne motívy – geometrické, kvetinové, spojenie kovu a perál a podobne.

3. Motýlik

Pri “pánskych” doplnkoch ešte ostaneme. Svoju renesanciu zažíva aj taký motýlik. A vieš čo? Nech ťa neprekvapí ak ho najbližšie uvidíš na ženskom krku. Je totiž nebezpečne štýlový a určite pritiahne nejeden pohľad. Kombinácia čiernych nohavíc, bielej košele a motýlika je nadčasová – aj pre ženy!

4. Klobúk

Nadčasový elegantný klobúk je hádam nesmrteľný. Posledný čas sa stal tak obľúbeným, že módne blogy doslova zaplavila klobúková mánia. Ak nepatríš medzi šedé myšky a obdivné pohľady okoloidúcich ti nevadia, zadováž si aspoň jeden klobúk v neutrálnej farbe a určite ho vynosíš po celý rok.

5. Náramkové hodinky

Klasický doplnok, ktorý má zástancov už celé generácie. Kedysi predstavoval symbol luxusu a vyššej spoločnosti. Dnes si hodinky môže zadovážiť naozaj každý, veď súčasný trh ich ponúka v rôznych štýloch a cenových reláciách. Zlaté, strieborné, štrasové, športové… štýlové hodinky oživia akýkoľvek outfit.

Niekedy stačí tak málo, vhodne zvolený doplnok, ktorý odrazí tvoj osobitý a originálny štýl. Neboj sa vyjadriť svoju osobnosť aj pomocou doplnkov. Inšpirovali sme ťa? Aký je tvoj obľúbený doplnok, na ktorý nedáš dopustiť?

Zdieľať: