Akcia čoskoro končí

Spoznaj Tamaris: špičková obuv za dostupné ceny!

Zdieľať:

Keď v roku 2002 nemecká značka Tamaris vstupovala na európsky trh, kládla si za cieľ jediné: ponúknuť ženám všetkých vekových kategórií kvalitnú a cenovo dostupnú obuv. Po trinástich rokoch môžeme povedať, že tento svoj cieľ do bodky splnila.

Značka Tamaris sama o sebe existuje až od roku 2002, ale skúsenosti s výrobou topánok a oblečenia má oveľa dlhšie. Je totiž súčasťou holdingu Wortmann Group Detmold, ktorý Worst Hortmann založil už v roku 1967. Keby vás náhodou zaujímalo, kto ďalej pod tento holding patrí, tak sú to svetoznáme značky ako s.Oliver alebo napríklad Marco Tozzi. Asi netreba predstavovať.

Tamaris

Obuv Tamaris však za svojimi kolegami v holdingu rozhodne nezaostáva. V rodnom Nemecku pravidelne zbiera všemožné ocenenia a patrí tu k najobľúbenejším značkám obuvi vôbec. Najmä preto, že je skutočne dostupná – napriek výnimočnej kvalite vás topánky priemerne vyjdú na asi 50 EUR, čo je cena prijateľná aj pre bežných smrteľníkov. Zvlášť s prihliadnutím na to, že topánky Tamaris vám pokojne vydržia aj päť sezón.

Čo presne si môžete od Tamaris kúpiť? Značka svoju obuv rozdeľuje na tri kolekcie – základnú, Active a Trend. V základnej kolekcii nájdete pohodlné kožené topánky do práce, Active s nízkym podpätkom a pružnou stielkou je určená pre športovejšie založené dámy. A nakoniec kolekcia Trend cieli predovšetkým na tie dievčatá, ktoré chcú držať krok s najnovšími trendmi. Aktuálne kúsky zo všetkých kolekcií Tamaris zaobstaráte treba v módnom obchode Otto.

tamaris-2

Bez ohľadu na to, pre akú kolekciu sa rozhodnete, v každom páre topánok Tamaris na vás čaká niekoľko príjemných vychytáviek. Napríklad patentovaná funkcia Antishokk – všetky topánky s podpätkom majú vo svojom podpätku umiestnené vzduchové komory so stabilizátormi, ktoré o polovicu tlmia otrasy pri došliapnutí. Poteší aj funkcia Touch It, ktorá je zárukou ergonomicky tvarovanej stielky, ktorá sa prispôsobuje tvaru vášho chodidla.

Obuv Tamaris je skrátka splneným snom každej ženy. Ponúka vám veľa krásnych, pohodlných a vysoko kvalitných topánok, ktorými môžete svoje nôžky donekonečna rozmaznávať. A vďaka prijateľnej cene nebudete mať po každej návšteve obchodu výčitky z toho, koľko peňazí ste zase za topánky minula.

tamaris-3

Zdieľať: