Akcia čoskoro končí

Multifunkčná kozmetika (3.diel) – Bronzer a lícenka

Zdieľať:

Produkty v tvojej kozmetickej taštičke v sebe skrývajú viac ako je na prvý pohľad zrejmé. V predchádzajúcich dvoch dieloch sme sa venovali ceruzke na oči a  očným tieňom, dnes je na rade bronzer a lícenka.

Bronzer a lícenka zastávajú stále miesto v kozmetických taštičkách pre ich ľahké aplikovanie a efektnosť. Obľúbili si ich známe ženy, no aj my smrteľníčky nedáme dopustiť na týchto kozmetických pomocníkov. Pár precíznych ťahov štetcom a výsledkom je svieži, mladistvý vzhľad.

bronzer

1. Očné tiene

Farebné škála bronzéra či lícenky je ako stvorená na náhradu očných tieňov. Siahaj po práškových produktoch, ktoré dlhšie vydržia na tvojich viečkach. Pri lícenke najviac zúžitkuješ jemné broskyňové a ružové odtiene, bronzér ponúka paletu hnedých farieb. Či si vyberieš naturálne nahé líčenie očí, kde vynikajúco uplatníš práve žiarivosť bronzéra alebo romanticky pôsobiaci pohľad vhodný na prvé rande pomocou práškovej lícenky, nikdy nestúpiš vedľa. Ide totiž o klasický look vhodný pre každú ženu.

očné tiene

2. Rúž

Kto vlastní krémovú lícenku, určite odhalil jej výbornú pigmentačnú schopnosť. Na líčkach pôsobí veľmi prirodzene a hydratačne. Prečo tieto vlastnosti nevyužiť aj na perách? Ako prvá pomoc poslúži na vyčarovanie zvodných plných pier. Najvhodnejšie sú sýtejšie ružové a červené odtiene krémovej lícenky.

rúž na pery

3. Obočie

Obočie predstavuje bodku za celkovým líčením. Krásne tvarované a zvýraznené obočie razom dotvorí charakter tvojej tváre. Na trhu existuje nespočetné množstvo ceruziek a tieňov na obočie, ale čo tak využiť pre tento účel bronzér? Tento typicky letný produkt však môžeš pokojne využiť na jeho definovanie. Siahaj po matných variantoch a vyformuj tak svoje obočie do krásy.

obočie

Nech už preferuješ ktorýkoľvek zo spomínaných produktov, práve si sa dozvedela, že si využiteľné na viacero spôsobov. Poznáš nejaké iné?

Zdieľať: