Akcia čoskoro končí

5 tipov na líčenie pre ryšavky

Zdieľať:

Ako ryšavka máš mnoho výhod a možno si to ani neuvedomuješ. Vďaka výraznej farbe vlasov si neprehliadnuteľná! Dali sme dokopy 5 tipov na líčenie pre ryšavky, ktoré sa ti určite zídu. Tak si ich pozri a vyskúšaj čím skôr.

1. Ružové pery

Jednoznačne ti pristanú ružové pery! Okrem ružovej môžeš pokojne nosiť aj červený rúž, ktorý bude krásne ladiť s tvojimi vlasy.

Ryšavé vlasy ružové pery

2. Ľahká korekcia

Ak si prirodzená ryšavka, tak máš svetlú pokožku. Pri líčení použi pod oči ľahký korektor, aby si zakryla kruhy a na pleť len jemný makeup. Vyhni sa príliš tmavým odtieňom makeupu alebo hrubým vrstvám, mohla by si vyzerať umelo a neprirodzene.

3. Mačacie oči

Jeden z najlepších tipov pre ryšavky sú mačacie oči! Ku tvojim červeným vlasom sa budú skutočne veľmi hodiť. Pozri si návod na mačacie líčenie očí. Po kliknutí na obrázok nájdeš návod na mačacie líčenie.

Mačacie oči

4. Čierna riasenka

Ak nechceš používať žiadne očné tiene, ani očnú linku, použi aspoň čiernu riasenku. Vďaka nej zvýrazníš svoje oči a získaš dramatický vzhľad.

5. Fialové tiene

Ak tiene, tak fialové! Posledný tip sú fialové očné tiene v slivkovom odieni. Tento odtieň nádherne ladí s červenými vlasmi, takže odporúčame vyskúšať. Klikni na fotografiu a pozri si návod na fialové líčenie.

Fialové líčenie pre ryšavky

Zdieľať: