Akcia čoskoro končí

Tieto 3 zložky musí obsahovať krém proti vráskam, aby fungoval!

Zdieľať:

Väčšina žien si vo veku 30-35 rokov začne všímať zmeny, vyskytujúce sa na koži. Pokožka produkuje menej kolagénu, narastá hrúbka ochrannej vrstvy epidermy, pružnosť pleti sa znižuje, objavujú sa prvé pevné mimické vrásky. Mnohé začnú uvažovať o použití radikálnych prostriedkov, ako sú napríklad plnivá alebo použitie botulotoxínu. Avšak v tomto veku sú tieto opatrenia predčasné. Namiesto radikálnych zákrokov ti stačí kvalitný krém proti vráskam, ktorý plní svoju funkciu. A preto som zisťovala, čo by mal naozaj účinný krém proti vráskam obsahovať. 

Vrásky

Účinný kozmetický prostriedok oddiali čas, kedy bude nutná aplikácia invazívnej procedúry. Ten správny prípravok by mal teda spĺňať tieto kritériá:

  • účinne zvlhčovať pokožku
  • zachovať alebo stimulovať syntézu kolagénu
  • odstraňovať nadmerné napätie mimických svalov tváre
  • účinne pôsobiť proti voľným radikálom

biokta-viac-info

Tieto 3 zložky by mal obsahovať krém proti vráskam:

1. Extrakt ustríc
Obohacuje pokožku aminokyselinami, bielkovinami, vitamínmi skupiny B, stopovými prvkami a minerálnymi látkami. Podporuje syntézu kolagénu. Výsledkom je silný hydratačný efekt a zvýšenie pružnosti. Ma protizápalové účinky, upokojuje pokožku.

2. Vitamíny A a E 
Je vedecky osvedčene, že retinoid a vitamín Е efektívne pôsobia proti ničivým radikálom. Pomáhajú neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov na koži. Zvyšujú regeneráciu kože a bráni UV- vyvolanému starnutiu.

3. Peptidy
Acetyl Hexapeptide-8 ma dokázaný účinok, podobný pôsobeniu botulotoxínu. Neutralizuje kŕč mimických svalov – hlavnú príčinu vzniku „vrások hnevu“, vejárovitých vrások (drobné vrásky okolo očí, „vranie nohy“), vrások okolo úst a vrások na čele. Acetyl dipeptide-1 upokojuje pokožku, zosilňuje účinok Acetyl Hexapeptidu-8.

Po tom zistení som veľa hľadala… a našla som jeden krém, ktorý všetky tieto zložky obsahuje. Ide o vysoko aktívny anti-age krém Mimifill. Hovorí sa, že ak uvažuješ o botoxe, tak počkaj a vyskúšaj Mimifill!

Ja som to vyskúšala (aj keď ma vrásky našťastie ešte netrápia)  a úprimne poviem, bola som užasnutá. Lebo viem, že je na trhu veľa krémov, ktoré sľubujú zázraky, ale nie je to pravda. Tak skúsim opísať čo sa stalo, keď som použila Mimifill: Pleť sa mi doslova napla, až som to cítila – vraj sa to nazýva okamžitý lifting :) Vôňa je veľmi príjemná a konzistencia hladká, jednoducho sa roztiera a pleť nie je zaťažená. Ku krémom je pribalený aj návod na masáž tváre, vďaka čomu je používanie krému ešte efektívnejšie. 

Mimifill

Predáva sa v škatuľke po 2 kusoch. Je to super, lebo sa môžeš podeliť s kamoškou alebo druhý nosiť na cesty v kabelke. Mimifill je na predaj v niektorých kozmetických salónoch, ale zaručene ho kúpiš na www.biokta.eu. Celé balenie stojí 49,77 Eur (dva krémy s dávkovačom). Myslím, že je to lacnejšia a menej bolestivá cesta pre mladistvý vzhľad. 

biokta-viac-info

Zdieľať: