Akcia čoskoro končí

Konjacová špongia pre hodvábnu pleť: Ako ju používam?

Zdieľať:

Konjacová špongia pre hodvábnu pleť

Ak ešte nepoznáš konjacovú špongiu, tak by si mala vedieť, že je to univerzálny prostriedok v starostlivosti o pleť! Práve preto som si ju veľmi obľúbila a používam ju pravidelne každý deň. Prečítaj si môj článok a zistíš ako a prečo ju používam.

Špongia je vyrobená zo 100% čistej rastlinnej vlákniny z rastliny Konjac. Táto rastlina sa pestuje prevažne v Ázii. Z rastliny konjac sa vyrába múka a nedávno sa zistilo, že má úžasné účinky pre pleť. A tak z nej začali vyrábať špongiu. Špongia je tvrdá, ale hneď po namočení do teplej vody zmäkne a dá sa použiť na čistenie, hydratovanie, odličovanie… Pozri si moje krátke video a uvidíš ako to funguje:

Ako ju použiť?

Keď si špongiu kúpiš tak bude úplne tvrdá. Takže sa môže zdať, že sa nedá použiť, avšak pred prvým použitím ju musíš namočiť do teplej vody na 10-15 minút. Konjacová špongia sa zväčší a úplne zmäkne. Potom je pripravená na použitie. Tvár si najprv opláchni teplou vodou. Následne môžeš použiť špongiu. Jemnými krúživými pohybmi masíruj tvár a dekolt. Tvoja pleť bude úplne hebká, hladká a čistá. Po vyčistení pleti, môžeš svoju špongiu prepláchnuť a zavesiť na miesto, kde môže preschnúť. Pri ďalšom použití už stačí špongiu iba namočiť pod prúdom teplej vody.

Hlavné výhody Konjacovej špongie:

1. POMÁHA PRI LIEČBE AKNÉ

  • čistí upchaté póry
  • odstraňuje čierne bodky
  • odstraňuje mastný povlak z pokožky

2.  ODLIČUJE MAKEUP

  • špongia dokonale odstraňuje makeup

3. ODSTRAŇUJE ODUMRETÉ ČIASTOČKY KOŽE

  • pôsobí ako jemný peeling
  • nedráždi pleť

Dva spôsoby použitia Konjacovej špongie:

1. Namočíš ju vody a čistíš pleť.

2. Namočíš ju do vody, aby zmäkla a následne na ňu aplikuješ svoj obľúbený čistiaci gél.

Prečo ju milujem?

Ako som spomínala na začiatku článku. Podľa mňa je to univerzálny prostriedok na čistenia pleti. Takže ju používam ráno pred tým ako použijem krém. A tiež aj večer na odlíčenie a vyčistenie tváre. Pleť mám po použití hebkú a jemnú ako bábätko :)

Môj tip:

Konjacová špongia je podľa mňa aj ideálny vianočný darček pre každú ženu. Veď ktorá žena netúži po hebkej pleti? Konjacová špongia je navyše vhodná pre každý typ pleti. Viac zistíš na www.konjacovaspongia.sk

konjac-baner

Zdieľať: