Akcia čoskoro končí

VIDEO: Dymové líčenie očnej linky. Ako na to?

dymové líčenie

Zdieľať:

Čoraz viac sa mi páči trend, ktorý môžeme aktuálne vidieť na sociálnych sieťach a tým je práve prirodzenosť. Asi ste si všimli, že aj na mojom Instagrame nájdete 90% príspevkov jemného líčenia niekedy aj “no makeup day”. Podľa môjho názoru je to veľký krok k sebaláske a zdravému sebavedomiu každej ženy. Aj preto som sa rozhodla natočiť návod na dymové líčenie očnej linky, ktoré je jedno z mojich obľúbených.

Dymové líčenie


Ak všade hľadáš niekoho kto zmení tvoj život, tak sa nezabudni pozrieť aj do zrkadla.

Celý postup na dymovú očnú linku nájdeš na mojom Youtube DANKA a taktiež nižšie.

VIDEO: Dymové líčenie očnej linky

Dymové líčenie očnej linky je podľa mňa omnoho jednoduchšie ako nalíčiť si klasickú očnú linku. Prečo? Nemusíš byť až tak presná keďže je linka rozmazaná. Na líčenie síce potrebuješ viac produktov, ale menej času a nervov.

Budeš potrebovať:

  • Plochý štetec na korektor (Concealer Brush)
  • Ceruzkový štetec (Pencil Brush)
  • Šikmý štetec (Wing Liner Brush)
  • Štetec na dymové líčenie (Smudger Brush)
  • Čierna očná linka (ja som použila Maybelline Brush Tip Liner)
  • Čierny a hnedý očný tieň (ja som použila NYX Cake That!)

A prečo je to moje top líčenie v poslednom čase? Odpoveď je jednoduchá, keďže momentálne nám polovicu tváre zakrýva rúško, myslím že táto očná linka je úplne ideálna na zvýraznenie tvojich očí. Samozrejme s líčením musíš myslieť aj na starostlivosť o pleť. Preto ti odporúčam prečítať si aj článok: Starostlivosť o pleť v zime: 5 dôležitých odporúčaní, ktorý je “musthave” práve v tomto mrazivom počasí.

Ak ťa líčenie zaujíma viac odporúčam môj Online kurz sebalíčenia. Naučíš sa vytvoriť si líčenie na mieru podľa tvojho typu, podtónu pleti a taktiež kontúrovať podľa tvaru tváre.

Zdieľať: