Akcia čoskoro končí

Domáci SUPERHRDINOVIA 2: Chytré tipy a triky pre dokonalý MAKE-UP

Zdieľať:

Makeup

Po tom, čo si si osvojila triky pre dosiahnutie sviežo vyzerajúcej a na pohľad príjemnej tváre, je čas osvojiť si zopár tipov pre dokonalý make-up. Ten dokáže narobiť skutočné divy, ale aj hotovú katastrofu. Preto si na ňom treba dať poriadne záležať a zopár šikovných nápadov predsa nikdy nie je na škodu, no nie?

TIPY A TRIKY PRE DOKONALÝ MAKE-UP:

 • COCA-COLA ako krotiteľ neposlušného obočia
  Neposlušné obočie dokážeš skrotiť oveľa jednoduchšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ak si už nevieš dať rady, vyskúšaj jednoducho naniesť trochu Coca-Coly na zubnú kefku a prečeš ňou obočie. Cukor je vraj oveľa lepší než gél, pretože sa neodlupuje.
 • JAHODY ako náhrada za lesk na pery 
  Ak sa ti minul červený lesk na pery, no náhodou nájdeš v chladničke zopár zrelých jahôd alebo malín, rozdrv ich a zmiešaj s trochou hydratačného krému. Pokojne stačí aj jednoducho votrieť rozdrvené bobule do pier. Získajú tak chutné sladké zafarbenie.
 • PRÁŠKOVÉ ŽELÉ namiesto rúžu
  Svoj rúž vymeniť za obyčajné práškové želé. Je to veľmi jednoduché, stačí totiž len namočiť mokrý prst do čerešňového, či malinového prášku a votrieť ho do pier. Lesk im dodá napríklad aj taká vazelína.
 • ZUBNÁ KEFKA na popraskané pery 
  Zubná kefka je v kozmetike hotová kúzelníčka. Zachráni strapaté obočie, ale aj popraskané pery. Stačí jemná masáž vlhkých pier a budú opäť pripravené na bozkávanie.
 • ZÁPALKY ako kefka na oddelenie mihalníc
  Zlepené mihalnice sú hotovou katastrofou. Roh zápalky ti ich veľmi jednoducho pomôže oddeliť tak, aby vyzerali neodolateľne, no najmä prirodzene.
 • DETSKÝ OLEJ odstráni vodeodolný make-up 
  Po odstránení make-upu ešte tvár vyčisti riadnym odličovačom. Zabrániš tak upchávaniu pórov.

Dúfam, že ti zopár týchto trikov pomohlo a že dokonalý make-up, alebo bežné kozmetické procedúry budú pre teba opäť o čosi jednoduchšie. Už čoskoro ťa čakajú tipy a triky pre neodolateľné vlasy! Poznáš ďalšie skvelé triky? Podeľ sa o ne s nami v komentári!

Zdieľať: