Akcia čoskoro končí

Buď 10x krajšia s kokosovým olejom

Zdieľať:

Kokosový olej

Určite si už počula o všetkých úžasných vlastnostiach kokosového oleja. Použiť ho môžeš napríklad v kuchyni, no zázraky dokáže narobiť aj v oblasti krásy. Začlenením kokosového oleja do denných kozmetických rutín získaš svieži vzhľad, budeš sa cítiť krajšie a lepšie bez toho, aby si minula horibilné sumy za drahé kozmetické prípravky. Prinášam ti zopár možností ako efektívne, jednoducho a aj celkom zábavne využiť kokosový olej.

Kokosový olej ako mimoriadna vlasová maska…

Ak tvojim vlasom chýba lesk, kokosový olej je kúzelný liek. Treba ho len roztopiť a zriediť s vodou napríklad v prázdnej nádobe od šampónu. Následne zmes vmasíruj do vlasov po celej ich dĺžke. Vlasy si daj do drdolu a masku nechaj pôsobiť aspoň 5 minút, potom opláchni teplou vodou.

Kokosový olej ako záchrana pre suchú pleť…

Tento olej má skvelé hydratačné účinky a aplikovať ho môžeš aj v tuhej forme na celé telo. Jednoducho naber koľko potrebuješ a vmasíruj do celého tela. Najlepšie je použiť ho hneď po sprche, kým je pokožka ešte vlhká. Uisti sa, že si ho do pokožky votrela poriadne, aby ti na oblečení nezostali mastné fľaky.

Kokosový olej ako riešenie na kruhy pod očami…

Nikto sa nechce zobudiť s tmavými opuchnutými kruhmi pod očami. Možno si už aj ty minula nemalé peniaze na krémy, ktoré by mali odstrániť tento problém. Ukázalo sa, že vďaka nemu môžeš tieto peniaze ušetriť tak, že aplikuješ trochu ohriatého kokosového oleja na miesta okolo očí. Výsledky ťa prekvapia!

Kokosový olej ako liek pre bolestivé, popraskané pery…

Kokosový olej je jedným z najlepších balzamov na pery aký len môžete použiť. Ak ho na pery aplikuješ pred spaním, ráno sa prebudíš s dokonale hydratovanými perami pripravenými na bozkávanie.

Kokosový olej ako súčasť telového peelingu…

Pravidelný peeling je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku, pretože ju udržiava čistú a zdravú. Okrem toho tiež pomáha odstrániť nahromadenú špinu a baktérie z pórov. Skombinuj rovnaké množstvo kokosového oleja s kryštálovým cukrom a zmes použi v sprche. Budeš sa diviť, aká hladká a svieža bude tvoja pokožka.

Vedela si o všetkých čarovných výhodách kokosového oleja? Ktorý recept určite vyskúšaš? Ak poznáš ďalšie, smelo sa s nami o ne podeľ!

Zdieľať: