Akcia čoskoro končí

Ako zosvetliť vlasy bez poškodenia? Tu je návod!

Zdieľať:

Odfarbovanie veľmi poškodzuje vlasy, pretože vlasy po odfarbení suché a krehké. Dnes to je už minulosť! A to vďaka  novému systému FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional. Ide o  ochranný systém, ktorý zdokonaľuje process farbenia, redukuje lámanie vlasov až o 94% v troch jednoduchých krokoch. System FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional posilňuje a vyživuje vlasy a je vhodný na aplikáciu v salóne. Táto služba je dostupná v kaderníckych salónoch od septembra.

FIBREPLEX

Ako to funguje?

V SALÓNE

1. Najprv FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER zmieša s farbiacim krémom a vyvíjačom. Nezáleží na tom, či zosvetľuješ, odfarbuješ alebo vlasy farbíš. Keď farba začne pôsobiť, dochádza k otvoreniu vlasovej kutikuly a do vlasu preniká oxidačné farbivo a farebné pigmenty. Zároveň sú vlasové vlákna chránené a posilnené počas procesu farbenia. Vlasy sú okamžite posilnené a vyzerajú zdravo aj bezprostredne po farbení – ich lámavosť je znížená už pri tejto prvej fáze!

2. Po umytí farby z vlasov, ti kaderník vpracuje do vlasov  FIBREPLEX N°2 BOND SEALER, a nechá pôsobiť 5-10 minút pre vyživujúcu starostlivosť. Potom sa vlasy opláchu. Tento krok dodá vlasom extra dávku uhladenia a stabilizuje väzby posilnené v kroku 1.

odfarbovanie

DOMA

3. Tretí krok systému FIBREPLEX predstavuje aplikácia špeciálne navrhnutá na domáce použitie. FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER zaisťuje dlhotrvajúce farebné výsledky a pružnú vlasovú štruktúru, ktorá je chránená proti novému poškodeniu, hlavne pôsobením tepla. Mal by sa používať dvakrát týždenne na vlhké, práve umyté vlasy. Nechaj ho pôsobiť 5 – 10 minút, potom dôkladne opláchni. To zaručí, že tvoje vlasy budú vyzerať zdravo a zostanú vyživené až do ďalšieho farbenia – od korienkov až po končeky.

Službu FibrePlex je možné absolvovať v partnerských salonóch Schwarzkopf Professional.

Zdieľať: