Akcia čoskoro končí

Ako nosiť vkusné a luxusné šperky!

Zdieľať:

Ženy už ako malé dievčatká skúšajú a nenápadne obzerajú šperky svojej mamy a starkej. Vyskúšajú mnoho topánok, šiat, náhrdelníkov a náramkov. Neúnavne dokážu pozerať do zrkadla a napodobňovať ich ženský milujúci  vzor. Začína to už v mladom veku kde dostanú svoju vlastnú šperkovničku a do nej si ukladajú detskú bižutériu. Postupom veku sa mení myslenia, výzor a štýl. Staršie ženy vymenia bižutériu a nahradia ju zlatými šperkami. Zlato je už od nepamäti šperk, ktorý pôsobí luxusne a ženu mení na krásnu dámu s pôvabom a vkusom.

Ako ich nosiť správne? 

Táto otázka nadväzuje na štýl oblečenia a vkus ženy. Ak si kúpite zlatý šperk do ktorého ste investovali viac peňazí nemusíte sa obávať. Sú vhodné do bazéna, na výnimočné príležitosti, alebo všedné dni do práce. Je to kov, ktorý sa nezničí a nemusíte dávať celý deň pozor, aby sa vám doplnok neroztrhol, alebo nezhrdzavel.

izlato-1

K zlatým a strieborným šperkom sa hodí čierna, ružová, červená, hnedá, sivá farba. Nebojte sa ani pastelových farieb. No čierny a červený outfit dokáže so zlatými doplnkami divy.  Nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása. To platí aj pri kombinovaní viacerých kusov. Uprednostnite radšej jeden jednoduchý, alebo výraznejší šperk ako viacero druhov naraz. Nechcete predsa vyzerať ako vianočný stromček.

Ktoré náušnice sú trendy?  

Náušnice patria k ženským doplnkom, bez ktorých by si niektoré ženy nevedeli predstaviť vyjsť na ulicu. Dnes nájdete mnoho vzorov a tvarov. Ak sa rozhodnete pre decentné s kameňom, alebo diamantom ich nosenie uprednostnite hlavne na významné udalosti. Ku každodenným náušniciam patria okrúhle, visiace, extravagantnejšie, alebo úplne maličké s jemným vzorom a tvarom. Ak chcete, aby si okolie vaše náušnice všimlo uprednostnite jednu farbu vášho celého outfitu. Hlavne aby materiál a farba šiat neboli extravagantné, ale naopak, úplne jednoduché.

izlato-3

Akým doplnkom zvýrazníte váš dekolt? 

Táto otázka je večnou dilemou viacerých žien. Vedeli ste, že vďaka vhodným náhrdelníkom môžete upraviť váš dekolt? Ak ste majiteľkou luxusného náhrdelníka s príveskom, nakombinujte vaše oblečenie s výrazným výstrihom do písmena V. Výrazne a ženský to ozdobí váš krk. Ak máte radšej náhrdelníky, ktoré obopínajú váš krk zvoľte si šaty, ktoré majú ramienka, prípadne si môžete dovoliť top bez ramienok. Na dôležitú udalosť uprednostnite známe puzdrové šaty, ktoré krásne zvýraznia aj vaše krivky.

Ako nosiť váš obľúbený náramok?

Odpoveď je jednoduchá! Uprednostnite jeden na bežný, alebo výnimočný dôležitý deň. Ak je masívnejší nepreháňajte to s dolaďovaním viacerých kusov. Ak si chcete dať viacero náramkov na obe ruky dôkladne si to premyslite, lebo v mnohých prípadoch  to nevyzerá ako správna voľba. Tiež je dôležité na akú akciu sa chystáte.

izlato-2

Dbajte hlavne na to, že menej je niekedy viac. Ak sa rozhodujete kúpiť si luxusný šperk, alebo niekoho obdarovať v najväčšom internetovom zlatníctve www.izlato.sk nájdete najväčšiu ponuku šperkov na Slovensku. Pre českých milovníkov luxusu a krásy je pripravený internetový obchod www.izlato24.cz. Nájdete šperky, ktoré zvýraznia vašu krásu, pôvab a osobnosť. Už mnoho zákazníkov si získalo priazeň internetového zlatníctva. Využite aj vy  širokú ponuku týchto skvostov po ktorých túži každé oko.

Zdieľať: