Akcia čoskoro končí

5 fashion trikov ako si zdvihnúť sebavedomie!

Zdieľať:

Sebavedomá žena je krásna žena. No čo vtedy ak to predsa len s naším sebavedomín nevyzerá až tak ružovo? Stačí poznať týchto 5 fashion trikov ako si zdvihnúť sebavedomie a zmenu si garantovane všimne aj tvoje okolie.

1. Tajomstvo skryté pod šatami

“Supertajný” tip všetkých známych žien –  sťahujúca bielizeň. Či stavíš na body, nohavičky či podprsenku, investovať  do kvalitnej sťahujúcej bielizne sa naozaj oplatí! Dokáže krásne vytvarovať postavu a opticky zoštíhliť za pár sekúnd. Kim Kardashian bez nej nevyjde ani z domu.

Sebavedomá žena

2. Pohodlie nadovšetko

Kto povedal, že pre krásu sa musí len trpieť? A to platí v prípade topánok dvojnásobne. Áno, raz za čas sa to dá vydržať, ale počas bežného dňa sa super vysoké ihličky rovnajú peklu na zemi. Preto sa neboj investovať čas do hľadania pohodlných opätkov, čudovala by si sa, ale aj také existujú. Pohodlná chôdza je zároveň aj sebavedomejšia chôdza.

3. Sexi pozadie

Popri prsiach, dlhých nohách, vlasoch a očiach si muži na nás všímajú aj zadok. A ten je často predmetom našich mindrákov. Pritom s jeho tvarom sa dá čarovať práve vhodným oblečením, napr. jeansami. Znova pripomínam: treba hľadať, skúšať  a znova hľadať. Ak však nájdeš ideálne jeansy na tvoju postavu, drž sa ich ako kliešť. Spolu so zadkom sa zdvihne aj tvoje sebavedomie!

4. Pokrývka ako pútač pozornosti

Každá štýlová žena nosí nejakú pokrývku hlavy, ktorá ju robí sebavedomou a chic. Si vytrvalá športovkyňa? Pre teba je tu šilt. Alebo elegantná dáma? Zamiluj si klobúk. Nájdi takú pokrývku hlavy, ktorá najlepšie vystihuje tvoju osobnosť a vyjadrí, že sa nebojíš dať najavo svoj názor.

5. Stávka na istotu

Mnohokrát sa mi stalo, že som sa ráno zobudila s nanič náladou a najradšej by som sa neukazovala svetu na oči. A práve vtedy sa mi osvedčil tento trik: siahla som po overenom outfite, v ktorom sa cítim vždy super. No a čo, že je to len biele tričko a jeansy. Hlavne, že sa cítim dobre vo svojej koži a vidieť to aj navonok. Skús to aj ty!

Zdravé sebavedomie je veľmi dôležité pre každú z nás. Sebavedomá žena je vyrovnanejšia, úspešnejšia, príťažlivejšia a šťastnejšia. Aké sú tvoje tajné triky ako si zdvihnúť sebavedomie?

Zdieľať: