Akcia čoskoro končí

Ako nasadiť clip in vlasy + výber a starostlivosť

Zdieľať:

Vlasy vždy boli a budú korunou krásy. S pekným účesom skrátka robíme dojem a žiarime. Pri špeciálnej príležitosti to platí dvojnásobne. Často siahnem po clip in vlasoch, hlavne keď mám fotenie alebo idem na event. Moje vlasy sú síce dlhé, ale clip in vlasy mi ich ešte aj zahustia. Dlho som sa clip in vlasov bála, lebo som nevedela, aké to je jednoduché. Rozhodla som sa natočiť video o tom ako nasadiť clip in vlasy, aby som vám ukázala, aké ľahké je mať za pár minút krajšie vlasy.

VIDEO: Ako nasadiť clip in vlasy

Ako si vybrať clip in vlasy

Pri výbere najčastejšie zvažuješ dĺžku a odtieň. Dĺžkou nemôžeš takmer nič pokaziť okrem prípadu, keď si zaobstaráš kratšie ako potrebuješ. Dĺžka sa pohybuje medzi 40 – 65 cm. To, akú dĺžku si vyberieš záleží aj od tvojej výšky. Prilož si krajčírsky meter ku uchu a odmeraj, aká by mala byť požadovaná dĺžka clip in vlasov.

Vybrať si správny odtieň clip in vlasov môže byť náročnejšie, ak ich objednávaš cez internet. Vtedy ti odporúčam vybrať si obchod, kde majú reálne fotky alebo videá a nemajú problém vlásky vymeniť v prípade, keď odtieň nesadne.

Ako sa starať o clip in vlasy

Umývanie clip in vlasov nie je potrebné po každom použití. Síce sa špinia rovnako ako naše vlasy, častým umývaním by sa mohli poškodiť. Najlepšie je umyť ich, keď vidíš, že strácajú lesk.

Vlasy umývaj jednotlivo vo vlažnej vode. Používaj len malé možstvo šampónu a jemne prechádzaj od hora smerom dolu. Následne šampón dôkladne opláchni.

Následne aplikuj kondicionér rovnakým postupom ako šampón. Po opláchnutí vysuš vlasy uterákom a nechaj vyschnúť úplne. Potom ich jemne rozčeš (ideálne kefou z diviačich vlasov).

Vyschnuté a učesané clip in vlasy môžeš žehliť alebo kulmovať ako tvoje vlasy.

Verím, že bol môj článok pre teba prospešný. Ak by si mala nejaké otázky neváhaj napísať do komentáru.

Zdieľať: