Akcia čoskoro končí

4 spôsoby ako nosiť crop top (aj keď nemáš miery modelky)!

Zdieľať:

Crop top je vychytávka v čase, keď teploty stúpajú a tešíme sa z krásneho slnečného počasia. Tak je tomu už zopár sezón, toto leto nevynímajúc. Crop top sa už dávno nespája len s bláznivosťou festivalov či mladíckou ležérnosťou. V tomto článku ti ukážeme ako nosiť  crop top aj na bežný deň.

1. Na kávu s kamarátkou / do školy

  • crop top + tielko + jeans

Jeden z najlepších a najjednoduchších trikov ako nosiť crop top je vrstvenie. Stačí ak si pod crop top oblečieš kontrastné jednofarebné tielko a k tomu jeans. Výsledok je veľmi efektný.

Crop top

2. Do práce / pracovné stretnutie

  • crop top + vysoký pás

Pracovné prostredie si vyžaduje istý stupeň serióznosti a profesionálnosti. No ani tu sa nemusíš vzdať crop topu. Ak ho skombinuješ vychytávkou z éry 70. rokov- vysokým pásom, máš vyhraté. Či už sú to nohavice alebo puzdrová sukňa , na pracovisku budeš za kočku.

3. Na nákupy / behanie po meste

  • crop top + sako/riflová bunda + nohavice

Na bežný (hektický) letný deň je crop top ideálna voľba. Ak ťa však odrádza, že odhaľuje až priveľa, použi tento trik:  spáruj crop top so sakom/ riflovou bundou v tmavej farbe, ktorá opticky zoštíhli. Ďalším trikom je voľba crop topu s aplikáciou trendy strapcov zakrývajúcich  bruško.

4. Na koncert / festival

  • crop top + dlhá vesta + šortky

Leto je obdobím rôznych festivalov a koncertov pod holým nebom. Ideálny čas na odhalenie kože. Hitom vo svete je dlhá oversized vesta, ktorá je skvelým spoločníkom crop topu. Spolu so šortkami je táto trojka synonymom leta.

Crop top sa stal obľubeným kúskom leta. Už dávno neplatí, že je iba pre dokonalé modelky. S týmito trikmi ako nosiť crop top (aj keď nemáš práve miery modelky), si túto vychytávku môžeš užiť aj ty. 

Zdieľať: