Akcia čoskoro končí

Plesové líčenie: Podrobný video návod

Zdieľať:

Dlho som premýšľala nad tým, akú inšpiráciu na plesové líčenie pre vás prichystám tento rok. Minulý rok to bolo líčenie v zlatom odtieni s linkou. Tento krát som chcela urobiť niečo jemnejšie, ale nechcela som líčenie, ktoré bude prehliadnuté. Na plese musíš zažiariť! Vymyslela som jemné líčenie s glittrom ozvláštnené s fialovou. Fialová je predsa farba roku 2018. Síce nepatrí medzi moje obľúbené, ale tento krát som urobila výnimku a neľutujem! V kombinácii s fialovými perami a náušnicami to vyzerá skvele.

Plesové líčenie – video návod:

Odporúčam ti, vyskúšať si líčenie ešte pár dní pred plesom. Natrénuješ si to a v deň plesu nebudeš zbytočne stresovať. Možno zistíš, že sa ti fialová nepáči a radšej použiješ inú farbu.

Použité produkty:

Podkladová báza Urban Decay Eyeshadow Primer Potion

Paletka matných tieňov The Balm Meet Matt(e) Ador

Glitter Primer NYX Cosmetics

Glitter v odtieni Luna NYX Cosmetics

Maskara Urban Decay Perversion

Ceruzka Urban Decay Glide-on Pandemonium

Podkladová báza MAC cosmetics Timechceck lotion

Korektor Maybelline The Eraser Eye

Make-up MAC cosmetics Studio Fix Fluid

Korektor LOREAL True Match

Tmavý make-up Maybelline Fit Me!

Púder MAC cosmetics Studio Fix

Ceruzka na obočie NYX cosmetics Precision Brow Pencil

Bronzer MAC cosmetic Matte Bronze

Rozjasňovač PUPA Milano

Lícenka MILANI 05

Rúž na pery Urban Decay Pandemonium

Môj TIP

Prvé na čo sa zameriavame, keď sa chystáme na ples sú šaty, vlasy a líčenie. Je tu však jedna veľmi dôležitá súčasť, ktorá vytvorí ten správny dojem a vďaka ktorej sa budeme celý večer cítiť výnimočne. Je to vôňa! Milujem, keď môžem použiť špeciálnu vôňu na špeciálne príležitosti. Momentálne mám jednu veľmi obľúbenú a rada by som vám ju odporučila.

LANVIN Modern Princess: V lete som mala len malú vzorku a hneď som vedela, že tento parfum musím mať. Veľmi príjemná, ženská, jemne sladučká, ale nevtieravá! Vždy keď cítim túto kvetinovú vôňu, cítim sa doslova ako princezná. Princezná v modernom svete – sebavedomá a charizmatická. Intenzita vône je pre mňa ideálna – cítim ju dlho, ale nie je príliš silná, takže aj ľudia ju zacítia až keď sa priblížia a nie už za rohom. Neobľubujem totiž vône, ktoré sú vtieravé, veľmi rýchlo ma prestanú baviť. Vôňa sa dá najvýhodnejšie kúpiť na Elnino.sk, kde majú okrem vôní aj dekoratívnu kozmetiku svetových značiek. 

Náušnice

Moderné a ručne vyrábané náušnice, ktoré som spomínala vo videu vyrába Navette Jewelry.

Verím, že ťa môj návod inšpiroval. Ak áno zazdieľaj ho. Ak máš na mňa nejakú otázku, nechaj ju v komentári.

Zdieľať: