Akcia čoskoro končí

Vyspi sa do krásy: Toto sú účinné a jednoduché nočné beauty tipy

Zdieľať:

Zatiaľ čo ty pokojne spíš, tvoje telo je zaneprázdnené regeneráciou a naberaním novej energie. Tento čas určený na oddych však môžeš efektívne využiť prírodnou formou skrášľovania samej seba bez toho, aby si si to vôbec uvedomovala. Ušetríš tak svoj čas cez deň a spozoruješ účinky, o ktorých sa ti ani len nesnívalo!

Menej vrások

Aj ty si už vyskúšala nespočetné množstvo rôznych sér proti vráskam, ktorých účinky neboli ani zďaleka také, ako sľubovali lákavé reklamy a ich obaly? Ak si stratila dôveru voči týmto výrobkom, vyskúšaj prirodzené recepty, ktoré sú v mnohých prípadoch oveľa účinnejšie. Pripraviť si ich môžeš v pohodlí domova a zo surovín, ktoré určite nájdeš v kuchyni.
Pomôže ti dokonca aj obyčajný med. Na odlíčenú pleť pred spaním nanes med na miesta posiate vráskami. Nechaj pôsobiť 10 minút a jemne zmy vlažnou vodou. Následne už  na pleť ani nemusíš naniesť krém.

spanok

Nohy krásne na pohľad aj na dotyk

Každá z nás túži po hladkých a jemných chodidlách, ktoré sú príjemné najmä na dotyk. Získať ich môžeš už behom jednej noci! Večer si nohy poriadne vymoč vo vode, do ktorej si pridala jedlú sódu a zbav ich rozmočenej odumretej kože pomocou pemzy, alebo špeciálneho pilníka. Následne chodidlá poriadne nakrémuj a obuj si bavlnené ponožky. Nechaj si ich po celú noc a ráno budeš z výsledku určite viac než príjemne prekvapená! Hlavne nezabudni na to, že čím častejšie absolvuješ túto procedúru, tým krajšie chodidlá budeš mať.

Už žiadne vyležané, hniezdo!

Tiež ťa každé ráno trápia vyležané vlasy na hlave? Niekedy sa s nimi nedá robiť nič iné než ich znova umyť a pravdou je, že nie vždy na to máme dostatok času. Na tento problém však existuje jednoduché riešenie. Vymeň bežnú obliečku na svojom vankúši za saténovú a rozlúč sa s ranným zdeformovaným účesom. Ak ťa ráno trápia zauzlené vlasy, skús si ich pred spaním jemne stiahnuť do chvosta.

Pery pripravené na bozkávanie

Získať jemné a vláčne pery nie je žiadna veda. Samozrejme, len ak máš po ruke mandľový olej. Nanes si ho tesne pred spaním na pery a snaž sa ho nezjesť skôr než zaspíš. Sú to práve pery, ktoré si v tomto ročnom období vyžadujú zvýšenú pozornosť a starostlivosť. Preto sa snaž dbať o ich pravidelnú a dostatočnú hydratáciu ak chceš, aby boli tvoje bozky stále sladké a príjemné.

Dlhšie riasy

Existuje široká paleta prípravkov na podporu rastu rias, ktoré si môžeš zadovážiť. Predĺžiť si ich však môžeš aj prírodnou formou. Jednoduchou pomôckou je v tomto prípade ricínový olej. Nanes ich večer na končeky rias pomocou vatového tampóna a výsledky spozoruješ behom niekoľkých týždňov. Tento beauty tip určite stojí za vyskúšanie minimálne preto, že oproti ostatným možnostiam je prakticky zadarmo.

Žiarivá pokožka

Čo môže byť lepšie než prebudiť sa s krásnou rozžiarenou pokožkou? Stačí, ak pridáš olej s vitamínom E do svojho nočného krému, alebo telového mlieka a pravidelne ho budeš používať. Okrem toho môžeš vyskúšať masáž pokožky olivovým olejom, ktorý sa do nej krásne vstrebe.

Koniec nepríjemným vyrážkam

Určite uznáš, že načasovanie väčšiny vyrážok je vždy nevhodné a to najmä vtedy, keď sa objavia pred dôležitou udalosťou. Stačí ak na ne pred spaním nanesieš zubnú pastu a ráno budú vyrážky takmer úplne preč! Musíš však dbať na to, aby zubná pasta nebola gélová.

Možno ťa ani nenapadlo, že počas spánku sa dá vyriešiť toľko chybičiek krásy a nedokonalostí. Na prvý pohľad ide naozaj o maličkosti, ktoré však v konečnom dôsledku zohrávajú naozaj veľkú rolu. Nemáš ten spánok teraz ešte radšej?

Praktizuješ niektorý z týchto nočných beauty tipov, alebo máš svoje vlastné? Pokojne sa s nami o ne podeľ! :)

Zdieľať: