Akcia čoskoro končí

Ako si udržať mladistvý vzhľad bez vrások?

Zdieľať:

Možno si to doteraz ani netušila, ale prvé vrásky vznikajú už po 20-tke! Prečo tak skoro? Jednoducho. Naša pleť starne s nami, takže sa tomu musíme prispôsobiť. Je len na nás či budeme našu pleť ignorovať a o pár rokov sa smutne pozerať do zrkadla, alebo či sa budeme o svoju pleť  starať už v mladom veku a zabránime rýchlemu starnutiu. Prečítaj si môj článok o novinke, ktorú som objavila. Na konci ťa čaká zaujímavá súťaž o zásobu krémov na celý rok.

Prevencia je skutočne dôležitá. Pretože to čo urobíš dnes, ovplyvní tvoj zajtrajšok. Nehovorím o nejakých zdĺhavých procedúrach v kozmetických salónoch ani o zákrokoch na estetických klinikách. Kozmetický priemysel je v dnešnej dobe natoľko vyvinutý, že niektoré produkty dokážu spomaliť starnutie pleti. Napríklad rakúska značka NOVAROYAL , ktorá nedávno prišla aj ku nám na Slovensko, má radu určenú pre vekovú kategóriu 25+.

NOVAROYAL PROPHYLAXE

Som veľmi rada, že je už konečne sa aj na Slovensku kozmetika, ktorá spĺňa najvyššie kritériá kvality a zároveň je finančne dostupná pre každú ženu. Odkedy som sa dozvedela o značke NOVAROYAL je mi veľmi sympatická, hlavne preto, lebo sa snažia posúvať technológie, roky využívané v kozmetických salónoch, ku nám, ženám do domáceho prostredia.

Ktorý produkt mám najradšej?

Vrátim sa ešte ku rade Prophylaxe – asi najviac som si obľúbila krém NOVAROYAL PROPHYLAXE ANTI-AGING, lebo sťahuje póry a pleť je po použití pružná. Navyše je určený na deň aj noc, čomu sa veľmi teším, nakoľko si aj tak myslím, že denné a nočné krémy obsahuju skoro to isté, takže je zbytočné mať dva rôzne krémy. Pre mňa je veľká výhoda, že sa ľahúčko rozotiera a rýchlo vstrebáva. V jeho zložení som našla zložky ako jojobový olej a olej z makadamiových orechov. Navyše obsahuje rôzne patentované technológie, o ktorých som zisťovala niečo viac:

  • SYN®-AKE – vyhladzuje mimické vrásky
  • Pentavitin® – zložka ktorá dodáva pokožke vlhkosť
  • Rubixyl® – regeneruje a chráni pokožku pred predčasným starnutím
  • Permalan™ – napína pleť
  • Setiline® – zlepšuje štruktúru pokožky a zjemňuje vrásky

Ako som sa o tejto novinke dozvedela?

Na internete som našla rozhovor so Zuzanou Mauréry, ktorá priznala, že má všetky chyby, ktoré trápia väčšinu žien. Od vrások, cez fľaky až po celulitídu. Ale rozhodla sa proti tomu bojovať cestou bez invazívnych zásahov. “Viete, podľa mňa byť ženou je drina. Ženou sa nerodíme, ženou sa stávame. Na každej z nás záleží, akou cestou sa rozhodne ísť. Niekto rieši veci radikálne, niekto nerieši vôbec nič. Každopádne som presvedčená, že úspech je vždy v súhre. Ani ten najdokonalejší krém vám život nevyhrá, ale NOVAROYAL je presne to, čo potrebujem.“ Zuzana Mauréry (herečka)

Zuzana Mauréry

SÚŤAŽ

Zapoj sa do súťaže – ihneď dostaneš 10% zľavu na kozmetiku NOVAROYAL a môžeš vyhrať zásobu krémov na celý rok. Stačí zadať svoj e-mail.

novaroyal-sutaz

Zdieľať: