Akcia čoskoro končí

Moja skúsenosť: Tabletky na chudnutie, ktoré mi pomohli schudnúť 5 kíl!

Zdieľať:

Tabetky na chudnutie

Väčšina žien odsudzuje chudnutie tabeletkami, pretože je to nezdravé a spôsobujú jojo efekt. Aj ja som si myslela presne to isté, kým som nenatrafila na tablekty Oxotrin. Schudla som 5 kíl za 30 dní a zmenila som môj životný štýl, tak som sa rozhodla o tom napísať a podeliť sa s vami o moju skúsenosť.

Som ako každá z vás, nikdy niesom spokojná so svojou postavou. Už dlho som sa pokúšala schudnúť rôznymi spôsobmi. Delená strava, ketónová diéta, hladovky, a pod. Nič mi dlho nevydržalo. Nikdy ma však ani náhodou nenapadlo riešiť chudnutie s tabetkami. Prišlo mi to neprirodzené pre telo. Ale na internete som raz našla toto video:

Zaujalo ma to, tak som si týchto tabletkách zistila viac. Ide o tabletky, ktoré obsahujú patentovanú termogenickú zložku. Tá vraj urýchľuje metabolizmus a je vhodná na zdravé chudnutie. Vďaka čomu sa urýchluje úbytok váhy a tuku až o 200%. Jedno balenie obsahuje tabeletky na jeden mesiac, tak som si ich objednala a skúsila som to.

Ako som sa cítila pri užívaní tabliet?

S užívaním som začala deň po tom ako mi boli doručené. Priznám, mala som z toho divný pocit aj obavy. Ale po prvom dni to bolo všetko preč. Cítila som, že mi dodávajú energiu, bola som svieža a mala som chuť do práce. Začala som aj pravidelne cvičiť. Tabletky mi jednoznačne dodali motiváciu. A výsledky z cvičenia sa dostavili omnoho skôr ako inokedy. Mala som pocit nasýtenia a chuť do jedla sa znížila. Už po dvoch týždňoch som videla, že moja váha ide dole a postava vyzerá omhnoho lepšie. Všimli si to aj ľudia z okolia.

Ubehlo 30 dní a ja som schudla 5 kíl, čo je podľa mňa pre telo prirodzené. Takže sa nedostaví jojo efekt. Každopádne, plánujem si kúpiť ešte aspoň jedno balenie a budem ho užívať ďalší mesiac. Môj cieľ je schudnúť ešte 5 kíl…

Ak to chceš skúsiť aj ty, vybavili sme zľavu 10% pre čitateľky Akadémie krásy! Zľavový kód je akademiakrasy, zadáš ho na webe biome.sk pri nákupe tabletiek OXOTRIN. 

OXOTRIN

Zdieľať: