Akcia čoskoro končí

Plánuješ chudnúť po novom roku? Pomôže ti 28 dňový dovoz harmonizačnej stravy Mačingovej!

Zdieľať:

Zdravá strava

Blížia sa sviatky, teda aj obdobie prejedania sa dobrotami. Po Vianociach a Novom roku však opäť príde realita, a to fakt, že musíme pribraté kilá schudnúť. Či už to bude novoročné predsavzatie alebo nie, mala by si chudnúť s rozumom. Tak si prečítaj moje odporúčanie.

Každá z nás chce vyzerať čo najlepšie. Ibaže nie každá diéta, z ktorej schudneš je tá pravá. Na ceste za krásnym telom, by sme sa mali sústrediť aj na naše zdravie. Namiesto toho, aby sme sa pustili do riskantnej diéty, môžeme urobiť niečo omnoho šikovnejšie, ako napríklad 28 dňový harmonizačný program Antónie Mačingovej a rozvoz zdravej stravy priamo domov. Ja tom to pred časom skúsila a napísala som o tom aj recenziu: Moja skúsenosť s harmonizačným plánom Mačingovej: Ako sa cítim po 28 dňoch?

Ako funguje harmonizačný plán?

Antónia Mačingová, je známe ako autorka bestselleru “Najedzte sa do štíhlosti”.  Nie je to žiadna diéta – je to program vďaka ktorému naštartuješ svoj zdravý životný štýl! Prináša veľa výhod:

  • budeš mať viac energie, pretože budeš príjmať zdravú, harmonizačnú stravu
  • budeš sa stravovať pravidelne, podľa plánu, ktorý zostavila Antónia Mačingová
  • tvoja postava sa začne formovať, a budeš mať chuť cvičiť

Zdravé jedlá podľa Antónie Mačingovej

Ako funguje rozvoz stravy?

Je to jednoduché. Ide o donášku zdravého jedla. Dovezú ti päť jedál denne počas celých štyroch týždňov priamo k tebe domov! Je to úžasné, lebo:

  • nemusíš každý deň vymýšľať čo budeš jesť
  • nestrácaš čas varením
  • jedlá sú čerstvé – pripravované v ten deň ráno
  • keď si to prepočítaš, tak na strave som dokonca ušetríš

Skvelý TIP na Vianočný darček: Tento hamonizačný plán môže byť aj skvelý darček pre blízku osobu, ktorá sa snaží schudnúť a zdravo žiť. O darčekový poukaz môžeš požiadať cez kontaktný formulár na stránkach AntoniaLifestyle28.sk

baner-als

SÚŤAŽ

Súťaž je ukončená. Výherkyňa harmonizačného programu na 28 dní je Jana Petružálková. Gratulujeme! :) 

Zdieľať: