Akcia čoskoro končí

BRONDE: Nový vlasový trend

Zdieľať:

Farba Bronde

Vlasové trendy sa neustále menia. Rôzne strihy, účesy či aj samotná farba vlasov. Práve o tej bude reč v tomto článku. Raz je v móde žiarivá blond, inokedy hlboká hnedá, potom zas ohnivá červená. Riadiť sa vlasovými trendmi však nie je vôbec ľahké, každej totiž pristanie niečo iné. Nasledujúci trend však sľubuje niečo iné – farbu, ktorá vraj pristane každej žene. Je ňou bronde.

Bronde pre každú ženu

Slovo bronde vzniklo spojením dvoch slov: brown a blonde. Ide o farbu, ktorá je akoby medzi hnedou a blond, preto je ideálna pre nerozhodné ženy, ktoré tápajú medzi týmito dvoma farbami.

Výhody bronde vlasov

Má mnoho výhod:

  • veľmi prirodzená farba vlasov,
  • hodí sa ku všetkým odtieňom pleti a všetkým vekovým kategóriám,
  • vynikne na kratších aj dlhších vlasoch,
  • opticky pridá vlasom na objeme,
  • celkový výsledok pôsobí chic a mladistvo.

Ako dosiahnuť bronde?

Na vytvorenie dokonalého bronde odtieňu je potrebná skúsená ruka odborníka. Ten dokáže špeciálnou technikou vytvoriť veľmi prirodzený prechod medzi svetlými a tmavšími prameňmi. Farba na vlasy sa pritom nanáša vertikálne i horizontálne.

Nie je bronde ako bronde

Aj bronde odtieň vlasov môže mať viac podôb. Od svetlejších, kde logicky prevažuje svetlá medová až žiarivá blond, až po tmavšie bronde s orieškovými až hlbokými čokoládovými odtieňmi hnedej. Na chladnejšie dni je práve druhá varianta ideálna.

Obľúbená medzi hviezdami

Svojich milovníkov si našla aj medzi hviezdami červeného koberca. Bronde môžeme obdivovať napr. na Care Delevigne, Blake Lively, Kourtney Kardashian, Jessice Biel či Alessandre Ambrosio.

Bronde je ideálna farba do každého ročného obdobia a s voľbou vhodnej svetlejšej či tmavšej varianty je vhodná naozaj pre každú ženu. Čo na tento trend vravíš? Vyskúšaš ho? 

Zdieľať: