Akcia čoskoro končí

Ako sa zbaviť tmavých kruhov pod očami

Tmavé kruhy pod očami

Zdieľať:

Chceš sa navždy zbaviť tmavých kruhov pod očami? Nejednu ženu trápi tento problém a preto sme zozbierali tie najlepšie tipy a triky, ktoré ti pomôžu nielen sa ich zbaviť, ale im aj predchádzať. Samozrejme, existuje mnoho spôsobov ako tmavé kruhy zakryť make upom, ale prečo ich zakrývať, keď sa ich môžeš zbaviť navždy? Takže čítaj ďalej a dozvieš sa ako sa zbaviť tmavých kruhov pod očami.

Ak sa budeš riadiť nasledujúcimi radami, uvidíš rozdiel už po jednom týždni! Pozri si roziel predtým a potom:

Je to pre teba dostatočne motivujúce, aby si vyskúšala naše rady? Tak neváhaj a prečítaj si ich:

1. Daj si pod hlavu o jeden vankúš viac. Je to neuveriteľné, ale pomáha to! Tým, že je hlava vyššie položená, zabraňuje sa tomu, aby sa v dolných viečkach nehromadili tekutiny, pretože tak vznikajú kruhy pod očami.

2. Vyskúšaj očné masky. Skvelo zabraňujú opuchom a tmavým kruhom. Na trhu je veľký výber, stačí si vybrať tú najvhodnejšiu a používať ju aspoň 1 za týždeň.

3. Používaj očný krém s obsahom vitamínu C a K. Nielenže pokožku vyživujú, ale čo je hlavné, aj ju zosvetlia.

Usmiata žena si aplikuje na tvár očný krém

4. Vatové tampóny si namoč do ružovej vody alebo uhorkovej štavy. Polož na oči a relaxuj cca 15 minút. Pokožku pod očami to oživí a rozžiari, uvidíš ten rozdiel. Namiesto ružovej vody alebo uhorkovej štavy môžeš použiť aj ľadovú vodu.

5. Cvič! Možno si myslíš, že to kruhmi pod očami nesúvisí, ale mýliš sa. Cvičením podporuje cirkuláciu krvi po celom tele. Môžeš vyskúšať jógu, stimuluje dýchanie, čo pomáha získaniu zdravej pleti.

6. Nikdy si nezabudni odlíčiť oči pred spaním. Počaj spánku má tvoja pokožka oddychovať a dýchať, nie nasávať škodlivé látky z kozmetiky.

žena s kozmetickým tampónom na oku

7. Dopila si práve čierny alebo zelený čaj? Výborne. Použi vrecká z čaju na oči. Ľahni si a relaxuj. Čaj obsahuje výživné látky, ktoré pomôžu odstráneniu opuchov a tmavých kruhov pod očami.

Krásna žena pije čistú vodu

PRÍRODNÉ TRIKY NA LIEČBU TMAVÝCH KRUHOV POD OČAMI

  • Použi studené uhroky alebo zemiakové plátky na oči. Nechaj pôsobiť 30 minút – tvoja pokožku bude svieža a žiarivá
  • V dopoludňajších hodinách použi pod oči studený obklad – sťahuje cievy. Studená voda tlmí tmavé kruhy, ale aj opuchnuté oči.
  • Použi kokosový olej alebo olej z hroznových jadierok v malom množstve ako výživu na pokožu pod očami. Len ho prstami jemne vklepkaj do pokožky
  • Nakoniec najvzácnejšia rada – pi veľa vody a dopraj si aspoň 8 hodín spánku.

Zdieľať: