Akcia čoskoro končí

Zažiar ako hviezda! 4 účesy pre vlasy po plecia

Zdieľať:

Mať dlhé, husté vlasy je snom nejednej ženy. Čo však, ak sa na teba zo zrkadla pozerajú vlasy po plecia? Ani vtedy nezúfaj, účes bob je totiž na vrchole svojej popularity práve teraz! Aby si však nepôsobila stále rovnako, prinášame ti 4 jednoduché, no efektné účesy, ktorými netrafíš vedľa. Pozri si tieto 4 účesy pre vlasy po plecia.

1. Klasický ako Kleopatra

Žiarivá farba, ofinka cez celé čelo a dokonale uhladený účes. Ako stvorený pre vlasy po plecia. Základom sú vyživené vlasy, preto nevynechaj pri umývaní regeneračnú masku a použi aj pár kvapiek oleja do končekov. Následne stačí pár precíznych ťahov žehličkou po suchých prameňoch, prestriekať lakom na vlasy a nadčasový účes, ktorý obdivujú milióny žien, je na svete.

1. Klasický ako Kleopatra

2. Retro ako Marilyn

Najväčšia diva minulého storočia bola povestná svojimi roztopašnými kučierkami vo vlasoch. Nosila ich takmer neustále. Vpredu rozdeľ vlasy cestičkou nabok, pomocou klasickej kulmy, natáčiek alebo aj žehličky vytvor bohaté kučery, ktoré následne prehrab prstami, aby nabrali objem a následne prestriekaj lakom na vlasy. Retro s moderným nádychom.

2. Retro ako Marilyn3. Diva ako Madonna

Rebelka ako Madona už vyskúšala účesov za svoj život habadej. No až s vyšším vekom si uvedomila nespočetné výhody aké majú vlasy po plecia. Trendy bob jej jej poznávacou značkou. Rozdeľ vlasy cestičkou na stred, žehličkou vytvor nepravidelné vlny, ktoré prehrab ledabolo prstami, aby pôsobili mierne neupravene, nastriekaj lesk na vlasy a hotovo.

3. Diva ako Madonna

4. Mladistvý ako Taylor

Taylor Swift je nielen talentovaná speváčka, ale vyzná sa čo to aj do trendov. Ani ona neodolala hravému bobu, no ako príslušníčka mladších ročníkov rada využíva rôzne vlasové doplnky – sponky, gumičky, čelenky. Ako dosiahneš účes ako Taylor? Vlasy natoč pomocou žehličky, prečeš prstami, na temene hlavy natupíruj a hustým hrebeňom jemne uhlaď, aby si dostala objem. Gumičkou vytvor na zadnej strane hlavy drdol, pomôž si sponkami. Ofinku sčeš na bok a povyťahuj bočné pramienky. Prípadne použi výraznú čelenku. Svieže a hravé.

4. Mladistvý ako Taylor

Aj ty si si zamilovala bob? Ide o veľmi praktický a populárny účes, ktorý má fanúšikov po celom svete, celebrity nevynímajúc. A práve si sa mohla presvedčiť, že vôbec nemusí byť jednotvárny a nudný, práve naopak. 

Zdieľať: