Akcia čoskoro končí

Revolúcia v čistení pleti: Philips VisaPure (recenzia)

Zdieľať:

Každá žena chce mať dokonalú pleť. Ale čo pre to, aby sme ju dosiahli robíme? Často sa o svoju pleť nestaráme tak, ako je to potrebné. Sme lenivé sa pred spaním odlíčiť alebo si pleť len opláchneme vodou. Na čistenie pleti najčastejšie používame kozmetické tampóny. Ale je to ten najlepší spôsob čistenia pleti? Čo ak existuje efektívnejší spôsob čistenia a starostlivosti o pleť?

Milujem líčenie, neviem si bez neho predstaviť deň. Nikdy však nejdem spať bez toho, aby som si pleť dôkladne odlíčila. Vždy mi odlíčovanie a následné čistenie pleti zabralo veľa času a aj tak som mala pocit, že moja pleť nie je až tak úplne čistá. Približne pred mesiacom som sa dozvedela o VisaPure – revolučnom “strojčeku” na čistenie pleti. Pleť vyčistí dôkladne, odstráni makeu-up a to všetko v priebehu 1 minúty. Nevedela som sa dočkať, kým budem môcť tento zázrak vyskúšať.

Philips Visa Pure

Visa Pure sa funguje veľmi jednoducho a účinne. Jedným tlačidlom ovládaš spustenie, zrýchlenie a vypnutie otočenj, čistiacej hlavice. Visa Pure má časovač pre jednotlivé zóny, ktorý zabraňuje tomu, aby si si pleť poškodila. Vo videu uvidíš ako Visa Pure funguje:

Ako som spomínala, ja ho používam pravidelne približne mesiac a na svojej pleti vidím úžasné pokroky. Je hladšia, zmenšili sa mi póry a dokonca ma už netrápi akné tak ako predtým. Myslím, že je to spôsobené tým, že stojček skutočne vyčistí pleť do hĺbky. Narozdiel od čistenia s kozmetickými tampónmi, ktoré čistia pleť len na povrchu a tak upchávajú póry.

Je to úplná novinka a do predaja sa dostane v priebehu apríla 2015 – budeš si ho môcť zakúpiť v drogériách DM. Cena je 170 Eur. 

Zdieľať: