Akcia čoskoro končí

Adam Bardy: Rozhovor s najkrajším mužom na Slovensku

Zdieľať:

Adam Bardy
Adam Bardy – Víťaz súťaže Mister Manhunt 2014

Víťaz súťaže Mister Manhunt 2014, študent Akadémie ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši. Čítaj ďalej a dozvieš sa aký je muž roka 2014.

O súťaži MISTER MANHUNT SLOVAKIA 2014
Je to výnimočná súťaž mužskej osobnosti a krásy, fyzickej zdatnosti, pozitívneho myslenia a zdravého spôsobu života. Súťaž hľadajúca komplexnú osobnosť, modela roka 2014. Za rok 2014 sa víťazom stal Adam Bardy, s ktorým sme urobili rozhovor.

Ako sa cítiš ako najkrajší muž na Slovensku?
Označovať sa za najkrajšieho muža na Slovensku je veľmi odvážne, najmä preto, že vkus je u každého individuálny. Musím však povedať, že zisk titulu Mister Manhunt Slovakia ma veľmi potešil a naozaj si to užívam.

Čo ťa presvedčilo k tomu, aby si sa prihlásil do súťaže Mister Manhunt 2014?
O súťaži mi povedala mama. Som mladý a navyše mi nechýba súťaživý duch. Mám rád výzvy a práve táto bola jednou z nich.

Ako sa pripravuješ na medzinárodné finále súťaže v Pekingu?
Pravidelne cvičím a trénujem už piaty rok, takže pre mňa nebolo potrebné rapídne meniť tréningový plán. Momentálne si dávam väčší pozor na stravu a trénujem dvojfázovo aby som sa čo najviac priblížil ideálnym mieram na medzinárodné kolo.

Ako sa o seba staráš?
Starám sa o seba ako každý normálny chlap. Proti návštevám kozmetických salónov nemám nič, ale našťastie to nepotrebujem. Myslím, že moja ranná príprava v kúpeľni nie je ničím výnimočná, stačí mi zubná kefka, trochu gélu na vlasy a som „ready“.

Čo ťa priviedlo k modelingu?
Modelingu som sa v minulosti nevenoval. S výhrou v súťaži sa mi však otvorili dvere do sveta modelingu a to je pre mňa jednou z ďalších výziev.

Čím si túžil byť v detstve?
Vždy som chcel byť kozmonaut. Lákalo ma dostať sa tam hore a zistiť čo tam je, nikdy som sa nezmieril s teóriou, že vesmír je nekonečný. Spájalo sa to aj s tým že som vždy bol zvedavý, čo mi zostalo doteraz.

pokračovanie rozhovoru pod obrázkom

Adam Bardy

Prečo si sa rozhodol študovať na Akadémii ozbrojených síl?
Po ukončení štúdia na gymnáziu bolo pokračovanie na vysokej škole pre mňa samozrejmosťou. Zo širokého výberu som sa rozhodol práve pre AOS, pretože mám rád dobrodružstvo, štúdium na tejto vysokej škole súvisí s fyzickými výkonmi a ja rád zisťujem čoho je moje telo schopné.

Aké ženy sa ti páčia a vedia ťa zaujať?
Žena, ktorá ma osloví musí byť samozrejme pekná, inteligentná, vtipná, musí byť niečím zaujímavá, možno tajomná a niečím iná. Mám rád ženy, ktoré sú spoločenské, ale aj napriek tomu trávia najradšej voľný čas vo dvojici.

Ako tráviš svoj voľný čas?
Odmalička sa venujem športu a inak to nie je ani dnes. Keďže trénujem dvojfázovo, tréningy mi zaberajú dosť môjho voľného času. Samozrejme, rád trávim voľný čas niekde s kamarátmi, s rodinou alebo priateľkou (ak ju práve mám☺)

Predstava dokonalého relaxu pre teba je?
Slnko, more, pláž, pocit úplného vyčerpania po náročnom tréningu, ženy a veľa jedla je asi najväčší top, aký si dokážem predstaviť.

Ako vnímaš krásu?
Krása je pojem, ktorý sa zatiaľ nepodarilo presne zadefinovať nikomu a nemyslím si, že ja budem prvý:)

Aký je tvoj vzťah k móde?
Ja a móda? Nemôžem povedať že by som vôbec nesledoval módne trendy. Nemyslím si však, že som nimi extrémne ovplyvnený, nosím to, v čom sa cítim pohodlne a dobre.

pokračovanie rozhovoru pod obrázkom

Adam Bardy

Aký štýl obliekania ti je najbližší?
Najčastejšie ma môžete vidieť v tričku, rifliach a teniskách -v jednoduchosti je krása. Na druhej strane si občas rád oblečiem košeľu alebo sako, závisí to od situácie a nálady.

Ako by si charakterizoval sám seba?
Romantik búrlivák, haha.

Akým športom sa venuješ?
Od svojich ôsmich rokov sa venujem bojovým športom, fitness som začal robiť v pätnástich. Tieto športy mi prirástli k srdcu najviac, no rád si idem zaplávať alebo zabehať, je to pre mňa určitá forma relaxu.

Aké sú tvoje ciele do budúcna?
Mať presne určené ciele do budúcna je podľa mňa v živote veľmi dôležité, preto ich mám viac. Nerád prezrádzam veci dopredu, ale viem, že som k nim každým dňom bližšie☺.

Čo ty a tvoj nesplnený sen?
Jednoznačne dvanásta séria pobrežnej hliadky!

Ďakujeme za rozhovor a prajeme všetko dobré :)
Ďakujem :)

Súťaž Manhunt International vznikla v roku 1993 a je najdlhšie fungujúca súťaž krásy pre mužov. Cieľom súťaže je nájsť najlepšieho modela na svete. Do svetového finále postupujú víťazi súťaží z celého sveta. Do roku 2001 o víťazovi rozhodovali ako porotkyne iba ženy. Organizátorom tejto skvelej súťaže na Slovensku je FASHIONWORLD MANAGEMENT.

Zdieľať: