Akcia čoskoro končí

5 vecí, bez ktorých si neviem predstaviť toto leto!

Zdieľať:

Leto je nepochybne moje najobľúbenejšie obdobie v roku. Nie je to tak len preto, lebo sa teším na dovolenku alebo oddych. Milujem ten letný vzduch, silné slnečné lúče, ale aj spontánne búrky z tepla. Tiež mám rada letné outfity plné farieb – a zo všetkého najviac plážové šaty ako tieto z BEPONu. V tomto článku ti ukážem všetky kúsky, bez ktorých si neviem predstaviť leto.

1. Slnečná kozmetika

Vichy a La Roche-Posay

Ochrane pred slnkom musí patriť prvé miesto. V lete slnko útočí najviac a ak chceš využiť jeho lúče vo svoj prospech, musíš používať ochranný faktor. Tento rok som si obľúbila opaľovací krém na telo SPF50 a ľahúčky sprej na tvár SPF50, ktorý sa môže použiť aj na makeup a je vodeodolný.Krém na opaľovanie SPF50 VICHY Anthelios Sprej na tvár La Roche-Posay

2. Sandálky a dokonalá pedikúra

Pedikúra v Bashi

K letu patria sandálky, ktoré by mali zdôrazňovať krásne nôžky. Letných sandálok je na výber veľa, ale štúdií, kde ti urobia dokonalú pedikúru málo. Ja milujem Bashi studio. Okrem kvalitnej pedikúry a krásnych nechtov na nohách sa môžeš tešiť aj na relaxačnú masáž nôh – napríklad s masážnou sviečkou. Túto procedúrku som absolvovala a bolo to wau! Pedikúra v Bashi Beauty Studio, Bratislava Sandlálky z HUMANIC

3. Veľká kabelka

Veľká kabelka v lete je nutnosť. Predsa sa do nej musí zmestiť náš pitný režim, opaľovacie krémy, foťák na zážitky, selfie tyčka, osviežujúci sprej na tvár,… Ja som našla jednu skvelú, ideálnu aj na pláž ku vode, pretože je z gumeného materiálu. 

Letné produkty

Veľká kabelka z GlashGirl.sk

4. Plážové šaty

Ľahúčke, farebné a sexi. Tak by podľa mňa mali vyzerať plážové šaty. Presne také som našla predajni BEPON. Okrem toho som si všimla, že majú veľký výber krásnych plaviek. Určite sa pred dovolenkou zastavím.

Letný outfit

Plážové šaty BEPON

5. Farebná a rozjasňujúca kozmetika

Čo vyzerá na opálenej pleti krajšie ako správne aplikovaný rozjasňovač a výrazný rúž? Tieto dva produkty ti na letný deň úplne postačia a budeš vyzerať famózne. Ak si takúto kombináciu ešte neskúšala, mala by si! Pre zvýraznenie kontúr tváre na večerné líčenie sa vždy hodí krémová, kontúrovacia paletka. 

Dekoratívna kozmetika Krasotika

Kozmetika Sleek Makeup z Krasotika.sk Bez akých vecí si neviete predstaviť leto vy, krásky? Napíšte mi do komentáru.

TIP: Určite príchodom jari premýšľate nad letnou dovolenkou, pozrite si napríklad možnosti financovania dovolenky TU.

Zdieľať: