Akcia čoskoro končí

Ukážka programu

Miroslava Stroková

Lektorka programu

Vlasový program

Prístup ku všetkým programom

iba od 7,5 € /mes.

Registruj sa zadarmo
a zisti ako to vyzerá vo vnútri

Prehľad programu

Ako sa starať o vlasy, aby boli zdravé a krásne každý deň

Túžiš, aby boli tvoje vlasy každý deň akoby si práve vyšla z kaderníctva? Vďaka nášmu jedinečnému vlasovému programu sa to môže stať realitou. Naučíš sa kadernícke tipy i triky, ktoré ti nielen uľahčia prácu s vlasmi, ale hlavne zlepšia ich kondíciu a vzhľad.

Ako hovorí Mirka: „Návšteva v kaderníctve predstavuje 30% starostlivosti o vlasy, no tvoja starostlivosť doma je 70%“. To, ako tvoje vlasy vyzerajú každý deň, závisí od toho ako sa o ne staráš. Mirka ťa v tomto programe naučí ako na to a prezradí aj fakty, ktoré si nevedela.

Aj rutina ako je napríklad umývanie vlasov sa zmení po vzhliadnutí lekcií vo Vlasovom programe. Naučíš sa ako spoznať svoje vlasy, ako sa o ne správne starať doma. Hairstylistka Mirka, odborníčka na zdravie vlasov, ti pomôže s výberom vhodných produktov aj s ich správnou aplikáciou. Vyber sa s našim Vlasovým programom na cestu k prirodzenej kráse vlasov.

Výhody:

    • profesionálne rady a tipy od skúsenej vlasovej špecialistky

    • už nikdy nebudeš mať “bad hair day”

    • pravidelne nové lekcie

    • zľava na nákup profesionálnej vlasovej kozmetiky

18 lekcií
presne pre teba

Pridaj sa k nám aj ty, nájdi si na seba viac času a začni objavovať samú seba

hodnotenie našich zákazníkov

Lekcie

Vybrať tému
Témy

18 lekcií

začni už dnes

Mirka Stroková, vášnivá a inovatívna hairstylistka, je nielen majiteľkou salónu krásy Strokoway a Strokowayshopu v Bratislave, ale aj uznávanou koloristkou pre značku REDKEN. Ako majsterka sveta v účesovej tvorbe OMC Hairworld a členka Hnutia za prirodzenú krásu, Mirka predstavuje ikonu v oblasti vlasovej módy a starostlivosti. Jej cesta k úspechu bola cestou objavovania a inovácií, pričom si získala reputáciu nielen vďaka svojim špičkovým technickým zručnostiam, ale aj schopnosti vnímať a reagovať na jedinečnosť každej osobnosti. Mirka hovorí: „Som maniačka na zdravé a prirodzene krásne vlasy. Milujem prácu s nimi a rada im doprajem luxusnú starostlivosť, ktorú si zaslúžia.“ Jej filozofia spočíva nielen v dokonalosti strihu a farby, ale aj v dôraze na zdravie vlasov. S využitím svojich rozsiahlych skúseností zo zahraničia, Mirka tvorí video lekcie, ktoré pomáhajú ženám naučiť sa lepšie starať o svoje vlasy. Spokojný úsmev na tvári študentiek a klientov svedčí o kvalite a starostlivosti, ktorú do svojej práce vkladá. Mirkine nadšenie pre kreatívnu prácu s vlasmi a záväzok k dokonalosti sú príkladom pre každú ženu, ktorá sa chce vďaka jej lekciám posunúť v starostlivosti o svoje vlasy na vyššiu úroveň.

Miroslava Stroková

Lektorka programu

Nemáš istotu, či je program pre teba?

Pripravili sme si pre teba krátke ukážky...

Recenzie

Čo si o Akadémii krásy myslia ženy ako si ty...

Pravidelne nové lekcie     Sleduješ bez obmedzenia     Overené lektorky     100% Garancia spokojnosti    

Pozri aj tieto programy

Vyzerá to skvelo, ale mám otázky

Nenachádzaš
odpoveď?​

Neváhaj, napíš mi...

Vlasový program

Registruj sa zadarmo