Akcia čoskoro končí

Miroslava Stroková

Hairstylistka a majiteľka salónu krásy Strokoway

Prebuď so mnou krásu svojich vlasov

Začni s mojimi lekciami a objav tajomstvá dokonalej starostlivosti o vlasy.

O lektorke

„Som maniačka na zdravé a prirodzene krásne vlasy“

Mirka, vášnivá a inovatívna hairstylistka, je nielen majiteľkou salónu krásy Strokoway a Strokowayshopu v Bratislave, ale aj uznávanou koloristkou pre značku REDKEN. Ako majsterka sveta v účesovej tvorbe OMC Hairworld a členka Hnutia za prirodzenú krásu, Mirka predstavuje ikonu v oblasti vlasovej módy a starostlivosti.

Jej cesta k úspechu bola cestou objavovania a inovácií, pričom si získala reputáciu nielen vďaka svojim špičkovým technickým zručnostiam, ale aj schopnosti vnímať a reagovať na jedinečnosť každej osobnosti. Mirka hovorí: „Som maniačka na zdravé a prirodzene krásne vlasy. Milujem prácu s nimi a rada im doprajem luxusnú starostlivosť, ktorú si zaslúžia.“

Jej filozofia spočíva nielen v dokonalosti strihu a farby, ale aj v dôraze na zdravie vlasov. S využitím svojich rozsiahlych skúseností zo zahraničia, Mirka tvorí video lekcie, ktoré pomáhajú ženám naučiť sa lepšie starať o svoje vlasy. Spokojný úsmev na tvári študentiek a klientov svedčí o kvalite a starostlivosti, ktorú do svojej práce vkladá.

Mirkine nadšenie pre kreatívnu prácu s vlasmi a záväzok k dokonalosti sú príkladom pre každú ženu, ktorá sa chce vďaka jej lekciám posunúť v starostlivosti o svoje vlasy na vyššiu úroveň.

20

video lekcií

1

programy

Pridané do obľúbených

Lekcia bola úspešne pridaná do knižnice

Miroslava Stroková