Akcia čoskoro končí

Ukážka programu

Zuzana Maďari

Lektorka programu

Joga pre zdravý chrbát

Vyskúšaj všetky programy a lekcie

iba za 1 € na 7 dní

d
h
m
s
Limitovaná akcia

Registruj sa zadarmo
a zisti ako to vyzerá vo vnútri

Prehľad programu

Maj zdravý a šťastný chrbát vďaka Joge

Máš sedavú prácu alebo počas dňa dlho stojíš? Trápia ťa bolesti chrbtice? Chceš si zlepšiť držanie tela a predísť problémom v budúcnosti?

Náš online program Joga pre zdravý chrbát je vytvorený presne pre teba.

Podľa programu môžeš cvičiť aj keď si sa s jogou ešte nestretla. Stačí ti 15 minút času, ktorý venuješ sebe. Skúsená lektorka Zuzana, známa ako Piňa Yoga ťa prevedie lekciami vytvorenými špeciálne pre zdravie chrbtice a správne držanie tela.

Program sme vytvorili tak, aby si mohla cvičiť každý deň pred prácou alebo po práci 15 minút v týždňovom intervale. Lekcie sú zamerané na všetky časti chrbtice, od krku, cez ramená až po spodný chrbát. Program je vhodný pre ženy (ale aj mužov) v každom veku.

Ku programu Joga pre zdravý chrbát máš prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Cvičiť môžeš kedy ti to vyhovuje, kdekoľvek na svete.

12 lekcií
presne pre teba

Pridaj sa k nám aj ty, nájdi si na seba viac času a začni objavovať samú seba

hodnotenie našich zákazníkov

Lekcie z programu

Vybrať tému
Témy

12 lekcií

začni už dnes

Zuzana Maďari, známa v jogovej komunite ako Piňa Yoga, je osviežujúcim dychom vo svete jogy. Jej prístup k joge je hlboko založený na osobnej skúsenosti a premenlivosti každodenného života. Zuzana spočiatku objavila jogu ako prostriedok na vyplnenie voľného času, ale čoskoro sa stala jej vášňou a spôsobom života. Zuzanina cesta k joge bola intuitívna a plná neočakávaných odbočiek. Predtým, ako sa venovala joge, pracovala v marketingu a ako osobná asistentka, čo jej dodalo cenné podnikateľské a organizačné zručnosti. Táto skúsenosť jej neskôr pomohla pri rozvoji jej vlastného projektu Piňa Yoga. V jej jogových hodinách spája telesné a duševné aspekty praxe. Zuzana je známa svojimi úvodnými a záverečnými slovami, ktoré prispôsobuje na základe energie danej lekcie. Jej lekcie sú často emočne veľmi silné, dotýkajúce sa hlboko duše každej študentky. Zuzana tiež často zdôrazňuje fyzické benefity jogy, ako je zlepšenie zdravia a flexibility. Jej prístup k joge je holistický, zahŕňajúci aj emocionálnu a mentálnu pohodu. Jej lekcie sú miestom pre objavovanie seba samého, pre transformáciu a sebalásku. Okrem jogy je Zuzana vášnivou cestovateľkou. Miluje púšť a jej zážitky z cestovania prispievajú k jej jedinečnému pohľadu na život a jogu, čo sa odráža aj v jej hodinách. Svojim študentkám prináša nielen jogové pozície a dychové techniky, ale aj príbehy a inšpirácie z rôznych kútov sveta. Zuzana „Piňa Yoga“ Maďari je viac ako len jogová inštruktorka. Je to žena, ktorá žije a dýcha jogou a sebaláskou. Svoje poznatky a energiu zdieľa vo všetkých svojich lekciách.

Zuzana Maďari

Lektorka programu

Nemáš istotu, či je program pre teba?

Pripravili sme si pre teba krátke ukážky...

Recenzie

Čo si o Akadémii krásy myslia ženy ako si ty...

Pravidelne nové lekcie     Sleduješ bez obmedzenia     Overené lektorky     100% Garancia spokojnosti    

Pozri aj tieto programy

Vyzerá to skvelo, ale mám otázky

Nenachádzaš
odpoveď?​

Neváhaj, napíš mi...

Joga pre zdravý chrbát

Registruj sa zadarmo

Vyskúšaj za 1 € na 7 dní